Dezynfekcja w hotelu

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Rozalinda
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 23:57

Dezynfekcja w hotelu

Post autor: Rozalinda »

Jakie środki do dezynfekcji w hotelu sprawdzają się wam najlepiej? Pytam z ciekawości, bo można stwierdzić, że mam już swojego faworyta. Mimo wszystko chętnie poznam opinie o innych produktach, a być może zmienię na coś skuteczniejszego? :)
Tobić

Re: Dezynfekcja w hotelu

Post autor: Tobić »

Chemia przemysłowa dla branży hotelarskiej i gastronomicznej? To dobrym rozwiązaniem będzie tu na przykład kontakt z firmą https://www.sarmata-lbl.pl/oferta. Polecam współpracę. Bardzo dobre ceny, kompleksowa oferta, dopasowana do potrzeb najróżniejszych klientów. Co najważniejsze same środki są naprawdę profesjonalne i się sprawdzają
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

Re: Dezynfekcja w hotelu

Post autor: gromna »

Rozalinda pisze: ↑14 wrz 2021, 1:37 Jakie środki do dezynfekcji w hotelu sprawdzają się wam najlepiej?
Ja bym radziła zastosować ekologiczny środek do dezynfekcji z racji tego, że w hotelach znajdują się także dzieci więc tutaj warto na takie aspekty patrzeć. W https://ecouse.pl/ dostępny jest taki preparat na bazie nanosrebra, ma potwierdzoną klinicznie skuteczność antybakteryjną, antygrzybiczną oraz przeciwwirusową.
MichałŻ

Re: Dezynfekcja w hotelu

Post autor: MichałŻ »

Ja też do swojego Hotelu zamawiam chemię z firmy Sarmata i powiem wam, że mają najlepszą ofertą cenową jeżeli miałbym porównywać z innymi firmami. Ceny są bardzo przystępne a jeżeli chodzi o jakość i to powiem wam, że środki są bardzo wydajne i ostatnio zamówiłem u nich taki koncentrat do mycia i powiem wam, że https://sklep001378.shoparena.pl/pl/p/F ... odlog-/121 żaden inny środek go nie przebiję.
qranżada

Re: Dezynfekcja w hotelu

Post autor: qranżada »

Ja prowadzę pensjonat na roztoczu i przez ten cały covid z dezynfekcją jest jeden wielki Meksyk. Na szczęście korzystam usług firmy, która profesjonalnie zajmuje się, dezynfekcją, dezynsekcja i deratyzacją. Nazywa się PU JESKE i mieści w Łodzi https://www.pluskwa-zwalczanie.pl/dezynfekcja-lodz/ Wszystkie usługi robią niesamowicie dokładnie i w dobrych pieniądzach. Jeśli macie, hotele, zakłady pogrzebowe, biura czy gabinety, to śmiało się do nich odezwijcie.
zuźka

Re: Dezynfekcja w hotelu

Post autor: zuźka »

qranżada pisze: ↑11 lis 2021, 13:59 Ja prowadzę pensjonat na roztoczu i przez ten cały covid z dezynfekcją jest jeden wielki Meksyk. Na szczęście korzystam usług firmy, która profesjonalnie zajmuje się, dezynfekcją, dezynsekcja i deratyzacją. Nazywa się PU JESKE i mieści w Łodzi Wszystkie usługi robią niesamowicie dokładnie i w dobrych pieniądzach. Jeśli macie, hotele, zakłady pogrzebowe, biura czy gabinety, to śmiało się do nich odezwijcie.
My nie tak dawno właśnie przeprowadzaliśmy dezynfekcję u nas w hotelu, więc wybraliśmy firmą https://protect24h.pl/dla-firm/hotelarstwo/ . Pracownicy z wielkim zaangażowaniem podeszli do zlecenia, więc jesteśmy naprawdę zadowoleni z wyboru. Dodatkowo koszty usług wcale nie były wysokie
ódar

Re: Dezynfekcja w hotelu

Post autor: ódar »

Pomyśl o zakupieniu produktów to dezynfekcji rąk. Za sprawą CLEANLAB http://cleanlab.pl/dezynfekcja-rak/ udało mi się zatroszczyć o takie materiały, dzięki czemu walka z zanieczyszczeniami, jak i szansą na zarażenie covid-19 stała się możliwa. Jak dla mnie jest to konieczna inwestycja, jeśli zależy Wam na bezpieczeństwie i higienie. Takie rozwiązania powinny zawitać nie tylko do hoteli a praktycznie wszędzie. Koniecznie przemyślcie te opcje, bo jak dla mnie jest niezmiernie istotna.
myloverkaa

Re: Dezynfekcja w hotelu

Post autor: myloverkaa »

Mieliście kiedyś robale w domu? Jak sobie z nimi poradziliście? Powiem szczerze, że czasem mam tego dość i nijak nie mogę tego wszystkiego jakoś obrócić na swój plus. Dla przykładu, widziałam u siebie karalucha na Ochocie, w mieszkanku. Tu https://www.alerobale.pl/dezynsekcja-wa ... -podstawa/ muszę się zgłosić o pomoc.
ODPOWIEDZ