Deweloper

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Bartuś35555

Deweloper

Post autor: Bartuś35555 »

Witam, szukasz porządnego mieszkania? Z tego co widziałem to na stronie https://ronson.pl/ znajdziecie mnóstwo mieszkań do wyboru od dewelopera. Według mnie kupowanie mieszkań od deweloperów jest bezpieczne i jest to naprawdę dobrą opcją. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Deweloper

Post autor: Szefowa »

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest się zdecydować na budowę własnego domu. Chociaż najpierw oczywiście i tak trzeba wybrać jego projekt. Co powiecie na jakąś gotowa propozycję od Pracowni Architektonicznej https://www.mgprojekt.com.pl/? Mi osobiście bardzo się ich projekty podobają. A z tego, co widziałam, to trwa teraz u nich fajna promocja i można do takiego zamówionego projektu otrzymać pakiet dodatków gratis ;)
małwa

Re: Deweloper

Post autor: małwa »

No ja nie będę kupować domu, bo po co, jak mam takie https://www.mgprojekt.com.pl/narcyz-2 oferty w zasięgu wzroku? Mogę się za podobną cenę wybudować i to bez żadnego problemu. Może też fajnie będzie coś własnego od początku, do końca. A taki projekt jak najbardziej jest okej dla mnie.
Adaśś

Re: Deweloper

Post autor: Adaśś »

Faktycznie, warto zastanowić się nad mieszkaniem w pięknej okolicy. Ja wybrałem Pruszcz Gdański z jego legendarną zielenią. Będę mieszkać w pruszcz parku, przygotowuje go https://szymichowski.pl/ Wychodzę, z założenia, że dobrze wydane pieniądze zwielokrotniają się wraz z postępującym szczęściem. Jestem więc zadowolony.
Dominiśka

Re: Deweloper

Post autor: Dominiśka »

Ja bardzo polecam mieszkanie w Warszawie ;) A dokładniej tutaj https://kreatordom.pl Blisko do sklepów czy szkoly a równoczesnie cisza wokół. Deweloper jest też bardzo dobrym fachowcem. ;) Cena nie jest wygórowana zatem polecam gorąco wszystkim skorzystanie z ich oferty
ODPOWIEDZ