Czy wróżby to głupota?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Budujew2018
Posty: 8
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:28
Kontakt:

Czy wróżby to głupota?

Post autor: Budujew2018 »

Myślałam ostatnio nad tym, jak bardzo popularne stają się znowu horoskopy i wróżby, a także tarot online. Nie wiem, czy to zasługa popkultury czy po prostu nagle ludzie zaczęli w to wierzyć? Ja czasami przeczytam jakiś horoskop albo po prostu kliknę z ciekawości jakiś artykuł. Właśnie, a może ludźmi po prostu kieruje ciekawość? Jak to jest według Was – głupota?
Awatar użytkownika
black_cat
Posty: 221
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:42

Re: Czy wróżby to głupota?

Post autor: black_cat »

Ja w to w ogóle nie wierzę. Według mnie to naciąganie na pieniądze...
Awatar użytkownika
niezapominajka
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:43

Re: Czy wróżby to głupota?

Post autor: niezapominajka »

Ja osobiście lubię wróżby szczególnie tarot mnie bardzo interesuje. Nie uważam tego za głupotę a raczej na kierunkowanie , czy pomoc w rozwiązaniu problemu. Lecz wiadomo samemu kładzenie kart czy inny sposób wróżenie nie będąc zawodowcem można źle zinterpretować wiec lepiej poradzić się specjalistów, którzy zajmują się tym na co dzień http://wrozby24.com.pl/ zawsze się znajdzie odpowiedź ma nurtujące nas pytanie czy dylemat.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Czy wróżby to głupota?

Post autor: monka »

Absolutnie nie. Wróżby, szczególnie u profesjonalnych wróżek mogą Ci wiele dać. Szczególnie polecam wróżkę oferującą się na stronie: https://www.wrozkaarkadia.pl/ . Ma ogromne doświadczenie, więc na pewno jej wróżby i porady będą trafne. Dzięki temu ma tak dobre opinie.
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 82
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:10

Re: Czy wróżby to głupota?

Post autor: Tomasz332 »

ja także uważam że to nie jest żadna głupota , horoskopy pl urodzeniowe są bardzo ważną rzeczą i polecam każdemu swój sprawdzić. Na początek sporządza się kosmogram urodzeniowy, do tego potrzebna jest data i godzina urodzenia oraz dokładne miejsce urodzenia wyrażone przez miejscowość lub współrzędne geograficzne. Następnie analizuje się przygotowany rysunek z układem planet. Człowiek jest cząstką Wszechświata i astrologowie w celu opisania cech i możliwości życiowych każdego człowieka analizują układ planet i ich wzajemne powiązania jakie są na niebie w chwili urodzenia danego człowieka.
Awatar użytkownika
zabciaa
Posty: 50
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:53

Re: Czy wróżby to głupota?

Post autor: zabciaa »

Nie uważam tak żeby wróżby były głupotą, sprtawdz proszę sobie ofertę z strony jaką jest http://wrozby24.com.pl/ Na pewno będziesz bardzo zadowolony z postawionego tarota przez tę wróżkę warto się rozejrzeć również za innymi modelami wróżenia.
Awatar użytkownika
walter.haven
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2020, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy wróżby to głupota?

Post autor: walter.haven »

Jak dla mnie to może być ciekawa zabawa, ale nie warto brać tego na poważnie.
Awatar użytkownika
Kimin
Posty: 177
Rejestracja: 23 lip 2019, 9:53

Re: Czy wróżby to głupota?

Post autor: Kimin »

A ja przekonalam sie ze wcale nie glupota - wszystko wlasciwie co uslyszalam na sesji u https://jasnowidzwroclaw.pl/ sie spelnilo. Dodatkowo wrozbita potrafil podac tak niesamowite szczegoly z mojego zycia o ktorych nie mial prawa wiedziec, ze naprawde bylam w stanie uwierzyc w to, ze ma talent
ładniee

Re: Czy wróżby to głupota?

Post autor: ładniee »

Sama w to wierzyłam, ale dziś zmieniłam zdanie. Kiedy w moim życiu zaczęła się pojawiać liczba 101 naprawdę sporo się zmieniło, dlatego ja zaczęłam sobie to przeglądać. Mam nadzieję, że dowiem się jak najwięcej i to będzie kompleksowym działaniem ku mojemu zaskoczeniu też sama sprawdzam niektóre nowości i się w to wdrażam coraz mocniej.
szpilee

Re: Czy wróżby to głupota?

Post autor: szpilee »

Sprawdzam sobie najróżniejsze kwestie i mam wrażenie, że dobrze będzie sobie to jakoś ogarnąć. I pod tym kątem sprawdzam sobie też, jak można za pomocą kamieni szlachetnych pobawić się w coś sensownego. I mam nadzieję, że tu https://wealth4living.net/dom/labradory ... asciwosci/ znajdę coś, co mnie naprowadzi.
dizzo

Re: Czy wróżby to głupota?

Post autor: dizzo »

Wróżenie to starożytna praktyka sięgająca wieków wstecz, wykorzystywana do uzyskania wglądu w wydarzenia życiowe. W dzisiejszych czasach możesz odwiedzić wróżbitę, aby zdobyć wiedzę i porady. Sprawdź wróżka wrocław cennik, aby znaleźć najlepszą opcję dla siebie.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Czy wróżby to głupota?

Post autor: Neya »

Zdecydowanie wróżby i inne czary to głupota. Fajna zabawa i nic ponadto raczej nie powinno się tego brać na serio, bo więcej to przyniesie kłopotów nic pożytku. Po co uzależniać swoje życie od zabobonów?
ODPOWIEDZ