co zamiast fotelika samochodowego?

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
bonifacy
Posty: 70
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:30

co zamiast fotelika samochodowego?

Post autor: bonifacy »

Nasz syn wkrótce kończy siedem lat i zastanawiamy się nad tym czy możemy zrezygnować z tradycyjnego fotelika samochodowego. Znajoma pokazała mi ostatnio,że zamiast fotelika używa takich specjalnych pasów Smart kid belt https://smartkidbelt.com/pl/ Pasy takie rewelacyjnie zstępują taki fotelik a wcale nie są tak trudne do zamontowania a są równie bezpieczne i posiadają wszelakie atesty. Chyba także zdecydujemy się na takie rozwiązanie
Awatar użytkownika
Kimin
Posty: 177
Rejestracja: 23 lip 2019, 9:53

Re: co zamiast fotelika samochodowego?

Post autor: Kimin »

jak dla mnie idealne rozwiazanie dla starszych dzieci. pas gdy jest poprawnie zapiety przebiega przez biodra i barki, czyli tak by zapewnic dziecku bezpieczenstwo, zreszta producent nie ukrywa niczego, wszystkie badania publikuje do opinii publicznej
Awatar użytkownika
Matoniak
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:34

Re: co zamiast fotelika samochodowego?

Post autor: Matoniak »

bonifacy pisze: ↑10 gru 2019, 14:14 Nasz syn wkrótce kończy siedem lat i zastanawiamy się nad tym czy możemy zrezygnować z tradycyjnego fotelika samochodowego. Znajoma pokazała mi ostatnio,że zamiast fotelika używa takich specjalnych pasów Smart kid belt https://smartkidbelt.com/pl/ Pasy takie rewelacyjnie zstępują taki fotelik a wcale nie są tak trudne do zamontowania a są równie bezpieczne i posiadają wszelakie atesty. Chyba także zdecydujemy się na takie rozwiązanie
hejka, Pasy jak najbardziej polecam są bardzo w porządku i też własnie kupiliśmy dla córki, która skończyła też 7 lat w grudniu. Nie kupowaliśmy wczesniej bo mieścila się do fotelika, ale potem już było tylko gorzej. Stąd decyzja o zakupie pasów SKB
Awatar użytkownika
daga
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 1:41

Re: co zamiast fotelika samochodowego?

Post autor: daga »

Fotelik, jeśli jest możliwość to jak najdłużej. W nim dziecko jest najlepiej chronione. Jeśli niestety już nie mamy takiej możliwości to wtedy chyba lepsze pasy niż ten podpupnik, który nie do końca spełnia swoją funkcję.
Awatar użytkownika
Malwinka00
Posty: 44
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:41

Re: co zamiast fotelika samochodowego?

Post autor: Malwinka00 »

Jak najbardziej zakup sobie pasy smart kid belt, nie będziesz żałować. Pasy są bardzo bezpieczne. pasy są praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Dla starszych dzieciaków. Sama O tych pasach dowiedziałam się przypadkiem będąc w sklepie na zakupach.
Awatar użytkownika
lolaa
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2020, 13:46

Re: co zamiast fotelika samochodowego?

Post autor: lolaa »

Ja Nie wyobrażam sobie wrócić znowu na podkładki pod pośladki lub pełny fotelik który zajmuje tyle miejsca, Smart Kid Belt jest wygodny dla dziecka, a przede wszystkim musi byc bezpieczny skoro uzyskał homologacje na grupy II oraz III .
Awatar użytkownika
sylwia12
Posty: 15
Rejestracja: 21 lut 2020, 13:14

Re: co zamiast fotelika samochodowego?

Post autor: sylwia12 »

Myślałaś może nad smart kid belt ? Moim zdaniem fajnie spełnia swoje wymogi :) Widziałam u znajomej jak to działa, bardzo szybko je zmontowała, aż byłam w szoku :D Z tego co wiem pasy są bezpieczne i nie uwierają.

mario bros ściągnij
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 13
Rejestracja: 13 kwie 2019, 10:29

Re: co zamiast fotelika samochodowego?

Post autor: kosanoztra »

Ja również uważam, że pasy Smart Kid Belt to super rozwiązanie. Zarówno dla rodziców jak i dla dziecka to wygoda. Pasy nie uwierają malucha podczas jazdy a rodzice nie muszą siłować się z fotelikiem bo pasy są lekkie i nie zajmują dużo miejsca.
ODPOWIEDZ