ceny obrączek i pierścionków

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: ceny obrączek i pierścionków

Post autor: nina »

A co powiecie na tego jubilera https://www.karkosik.pl/ ? Myślę, że warto zamówić obrączki w sprawdzonych miejscach, gdzie przede wszystkim będziemy mieli pewność co do jakości. Ważne jest bowiem to, aby taka biżuteria podobała się obydwu małżonką i była wyjątkowa. Na stronie macie również dostępną biżuterię ślubną.
Awatar użytkownika
PrzedsiębiorcaEwa
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2020, 22:12

Re: ceny obrączek i pierścionków

Post autor: PrzedsiębiorcaEwa »

Ceny obrączek są przeróżne. Zależy jaka próba, jaka obrączka czy z kamieniem czy bez. Sama muszę niebawem kupić jakieś obrączki w Krakowie ale nadal nie mam upatrzonego jubilera. No i wolę być tam osobiście, żeby przymierzyć i zobaczyć jak prezentują sie na palcu :) Nie planuję wyjeżdżać nigdzie dalej za obrączkami bo zwyczajnie nie mamy na to czasu.
jjustiić

Re: ceny obrączek i pierścionków

Post autor: jjustiić »

Ja to wam powiem, że nawet nie pamiętam, kiedy mi mąż coś do domu takiego kupił, żebym ja mogła dobrze wyglądać. Mimo że mu pokazałam takie http://domaukcyjnypanorama.pl/50-pierscionki miejsca, to on i tak nie jest w stanie mi czegoś fajnego kupić, albo tak we mnie zainwestować. Dlatego jak sobie sama nie kupię, to nic nie będę miała, niestety.
ODPOWIEDZ