bloczki betonowe

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Antoninuś77

bloczki betonowe

Post autor: Antoninuś77 »

Witam, mamy na forum kogoś kto zna się na klockach oporowych i będzie potrafił coś powiedzieć na temat tego jak prawidłowo wybrać takie klocki? Ma ktoś z Was klocki oporowe od producenta https://www.rekers.pl/produkty/cat-166/ ... orowe.html ? Nie wiem jak jest z jakością produktów, więc może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Kupowaliscie w ogóle tkaie produkty od tego producenta czy znacie innego producenta, który jest waszym zdaniem warty uwagi?
staars

Re: bloczki betonowe

Post autor: staars »

Nie do końca wiem, jak wywozi się pozostałości po starych bloczkach, czyli tak zwany gruz betonowy . Może macie na ten temat jakieś informacje? Co się sprawdzi, co będzie dla Was rzetelne? Chętnie to sprawdzę, co mamy zrobić i tak dalej. Dlatego czekam na podpowiedzi. Co sobie w tym względzie możemy omówić, co zrobić?
evaaa

Re: bloczki betonowe

Post autor: evaaa »

W sumie tego typu rzeczy, a nawet więcej znajdziecie u firmy BetBlok. A z tego co wiem, to ich produkty powstają z najlepszych surowców, dlatego są tak solidne, wytrzymałe i praktyczne. Nawet można u nich dostać płyty betonowe drogowe, czy inne rzeczy tego typu.
ODPOWIEDZ