Biznes w domu

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
fidei
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2020, 13:11

Biznes w domu

Post autor: fidei »

Mam zamiar rozkręcić swój własny biznes - oczywiście z domu :) poradźcie, o czym trzeba pamiętać. Słyszałam na przykład, że konieczna jest kasa fiskalna https://gvc.pl/kasy-fiskalne-c-2346.html, a jeszcze parę lat temu, mam wrażenie, nie było to tak oczywiste. Jak się w tym nie pogubić?
pucuś

Re: Biznes w domu

Post autor: pucuś »

fidei pisze: ↑13 maja 2020, 8:24 Mam zamiar rozkręcić swój własny biznes - oczywiście z domu :) poradźcie, o czym trzeba pamiętać. Słyszałam na przykład, że konieczna jest kasa fiskalna https://gvc.pl/kasy-fiskalne-c-2346.html, a jeszcze parę lat temu, mam wrażenie, nie było to tak oczywiste. Jak się w tym nie pogubić?
Sporo można zarobić w domu pisząc ciekawy blog internetowy
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Re: Biznes w domu

Post autor: qermina »

By założyć biznes w domu nie ma żadnych przeciwskazań. Akurat jestem kosmetyczką, więc w jednym pokoju zrobiłam sobie gabinet. Co do kasy fiskalnej możesz kupić tanio w sklepie https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne/lodz stacjonarnie lub online. Ja jestem z Łodzi, więc kasę kupiłam stacjonarnie i dodatkowo przeszkolili mnie z obsługi sprzętu na miejscu bezpłatnie. Mało jest firm, które tanio sprzedają takie sprzęty i jeszcze prowadzą szkolenia, więc trafiłam idealnie.
ODPOWIEDZ