Biznes i rozwój

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Inocenty-71
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2021, 7:16

Biznes i rozwój

Post autor: Inocenty-71 »

Znacie jakieś skuteczne sposoby na rozwój biznesu? Według mnie ciekawą opcją wydają się sesje wizerunkowe Gdańsk. Dodanie kilku profesjonalnych fotografii na firmową stronę WWW z całą pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych. Co wy na to?
mół

Re: Biznes i rozwój

Post autor: mół »

Rozwój biznesu to jakby nieodłączna jego część. Obecnie konkurencja w każdej branży jest tak duża, że nie można pozwolić sobie na pozostawanie w tyle. Podobnie jest z reklamą, trzeba przecież dbać o swoją widoczność w sieci. W moim przekonaniu Bot do reklamowania Hellobot możne tutaj wiele usprawnić. Warto poczytać sobie na jego temat.
Rozerski

Re: Biznes i rozwój

Post autor: Rozerski »

Zdecydowanie warto zdać się na fachowców w temacie, dlatego ja podpowiem wam firmę, która ma ogromne doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów outsourcingu sił sprzedaży, posiadającą szeroki wybór narzędzi sprzedażowych i marketingowych – Sales Rangers. Oferują m. in. doradców sprzedaży, zespoły hostess i promotorów, opcję tajemniczego klienta, opracowanie i realizację programów lojalnościowych, produkcję POSM czy merchandising. Po konkrety odsyłam was na ich stronę internetową http://salesrangers.pl/#onas ja powiem tyle, że u nas współpraca z nimi doskonale się sprawdza, firma jest mega solidna, kreatywna i dzięki nim nastąpiła zdecydowana poprawa w naszych interesach, idziemy do przodu! :)
Awatar użytkownika
yaragreyjoy
Posty: 381
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:32

Re: Biznes i rozwój

Post autor: yaragreyjoy »

Skoro mowa o biznesie, to nie ukrywam, że sam ostatnio zastanawiałem się, gdzie można znaleźć sprawdzony namiar na agencje certyfikacji wyrobów. Znajomy wspomniał, że firma o nazwie predom.com.pl ma bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie i chciał wiedzieć, czy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście. Dajcie mi znać, a będę wam wdzięczna za wszelkie opinie.
chulo

Re: Biznes i rozwój

Post autor: chulo »

Sprawdzam w biznesie nowe elementy, ale jak już sobie to sprawdzam, to Wam podpowiem, że czym jest sztuczna inteligencja dowiedziałam się w sieci. I niech to będzie czymś naprawdę wartościowym, bo jak wiadomo, trzeba dograć też sobie nowe opcje IT.
Nestkol

Re: Biznes i rozwój

Post autor: Nestkol »

Wszystko zależy od tego jaki rodzaj biznesu chcesz prowadzić. Jeżeli chcesz sprzedawać produkty to na pewno warto mieć stronę i jakiś dobry sklep internetowy np. na Shoper. Do tego warto wybrać jakiś program do faktur. Jeżeli sklep będzie na Shoperze to współprcuje z nimi firma Mega-Tech i program Faktura Small Business Pro: https://www.mega-tech.com.pl/. Można podłączyć sklep z programem i wygodnie fakturować i zarządzać magazynem :)
dagaa

Re: Biznes i rozwój

Post autor: dagaa »

Zauważyłam, że wiele osób bardzo chwali sobie coaching. Natknęłam się nawet na stronę https://www.coachwise.org/strefa-wiedzy-coachingowej/ i muszę przyznać, że oferta tej firmy wydaje się być bardzo atrakcyjna.
Gabka

Re: Biznes i rozwój

Post autor: Gabka »

Uważam, że finanse i płynność finansowa są niezbędnymi elementami prowadzenia udanego biznesu. Bez nich może być trudno mieć zasoby potrzebne do utrzymania działalności i rozwoju. Faktoring może być świetnym rozwiązaniem tego problemu, ponieważ oferuje szybki dostęp do funduszy. Aforti Factor świadczy usługi faktoringu bez regresu, oferując kompleksowy pakiet korzyści dla małych i średnich przedsiębiorstw.
palka

Re: Biznes i rozwój

Post autor: palka »

Oczywiscie rozwój firmy zależy od podejmowania właściwych decyzji i posiadania odpowiedniego wsparcia finansowego. Pewne jest, że profesjonalne usługi księgowe są niezbędne do zapewnienia sukcesu firmy. Dlatego polecić mogę współpracę z AFORTI AC, firmą która oferuje pełen zakres usług księgowych, a także kadrowo-płacowych, które mogą pomóc firmom w zarządzaniu finansami. Ponadto firma świadczy bieżące usługi administracyjne.
kasta

Re: Biznes i rozwój

Post autor: kasta »

Chcąc rozkręcić biznes, rozważ współpracę z https://yanko.com.pl/ w zakresie opakowań. Uważam, że warto wziąć pod uwagę ich spersonalizowane oferty, a ceny są konkurencyjne. Możesz sprawdzić ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.
joaśkaa

Re: Biznes i rozwój

Post autor: joaśkaa »

A co powiecie w ogóle na leasing bez bik ? Nie tak dawno sama natrafiłam na ofertę tej firmy i szczerze mówiąc jest ona bardzo atrakcyjna, dodatkowo obsługa też z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów
forek

Re: Biznes i rozwój

Post autor: forek »

Dbanie o systematyczny rozwój firmy wymaga czegoś więcej niż tylko kilku decyzji i inwestycji. audyt organizacji firmyprzeprowadzony przez eksperta może dostarczyć Ci cennych spostrzeżeń, które pomogą Ci podejmować lepsze decyzje.
akemik

Re: Biznes i rozwój

Post autor: akemik »

Szukasz niezawodnego, wydajnego i łatwego w obsłudze systemu komunikacji dla swojej firmy? Nie szukaj dalej niż https://ascs.pl/. Oferują oni szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do potrzeb każdej organizacji.
ODPOWIEDZ