Biuro rachunkowe

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
dorme
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2019, 11:07

Biuro rachunkowe

Post autor: dorme »

Jestem w trakcie rozpisywania biznesplanu dla mojej nowej firmy, która będzie głównie opierać się na cateringi. Czy warto jest skorzystać z pomocy firmy jak ta http://moje-biuro.com/ , która zajmie się stroną księgową oraz rachunkową. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Deathwing
Posty: 181
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:06

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Deathwing »

Dobrym rozwiązaniem będzie biuro z Wrocławia - KORF. Korzystam z ich pomocy już od dłuższego czasu i bardzo sobie chwalę współpracę.
Michał

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Michał »

Ja uważam, że warto skorzystać z usług doświadczonego biura rachunkowego. Sam od niedawna współpracuję z biurem: https://www.rachunkowosc-warszawa.eu. Wyręczają mnie w prowadzeniu książek przychodów i rozchodów oraz obsłudze kadrowo-płacowej. Jest to dla mnie duże ułatwienie i oszczędność czasu.
Baśka

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Baśka »

Ja od samego początku miałam spore problemy z prowadzeniem księgowości. Sprawiało mi to duże kłopoty i pochłaniało zbyt wiele czasu, dlatego zdecydowałam się na współpracę z biurem rachunkowym https://www.elma-partner.pl. W moim imieniu zajmują się pełną księgowością oraz obsługą kadrową firmy. Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania.
JuliaŚ

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: JuliaŚ »

Dobry biznesplan to podstawa. Jeśli chodzi o rachunkowość, to ja od samego początku korzystam z usług biura https://www.bufik-zg.pl. Posiadają bardzo duże doświadczenie z zakresu doradztwa podatkowego, obsługi kadr i płac, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz wielu innych dziedzin księgowości. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.

zagęszczacz do mleka bebilon pepti
Werońika

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Werońika »

JuliaŚ pisze: ↑23 mar 2021, 10:18 Dobry biznesplan to podstawa. Jeśli chodzi o rachunkowość, to ja od samego początku korzystam z usług biura. Posiadają bardzo duże doświadczenie z zakresu doradztwa podatkowego, obsługi kadr i płac, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz wielu innych dziedzin księgowości. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.
Ja korzystam ze sprawdzonego biura rachunkowego https://officetax.pl/ z Gdańska. Zawsze wszystko gotowe na czas!
aćć

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: aćć »

Zawsze lepiej jest skorzystać z pomocy specjalisty. My od samego początku, jak tyko założyliśmy firmę, to korzystamy z usług biura rachunkowego BG w Szczecinie http://www.biurorachunkowe-gb.pl/cennik/ . Super sobie radzą, mają bardzo kompletnych specjalistów, którzy prowadzą naszą księgowość, zajmują się dodatkowo naszymi kadrami i płacami. Pilnują terminów, znają się na tym, co robią, polecam ich gorąco.
nikliński

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: nikliński »

Ode mnie taki namiar - biuro rachunkowe Omnibus ze Szczecina https://www.omnibusbp.pl/uslugi/ Solidni specjaliści, z fajnym podejściem do klienta. Dobrze dają o nasze sprawy firmowe, także bardzo sie ciesze z wyboru biura. Plusa daję za rozsądne stawki.
mikołaj

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: mikołaj »

Bardzo solidne biuro rachunkowe, z którego usług od dawna korzystam to Micash z Wadowic http://micash.pl/oferta/ksiegowosc/ Współpraca jest od lat bardzo udana, sprawdzają sie w 100 %. Są solidni, zaangażowani w sprawy klienta i na ich stawki nie narzekam.
łania

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: łania »

Ja to wam powiem, że dla mnie nie ma tego złego, jeśli akurat mam do pomocy takie www.kaweccygroup.pl biuro rachunkowe dąbrowa górnicza . Wiem, że tutaj pracują wyłącznie osoby, które znają się na rozliczeniach, czy nawet zagranicznym podatku. A póki co nic innego nie jest mi potrzebne. Ogólnie wiem, że każdy ma swoje zdanie, ale w tym warto sprawdzonych osób szukać.
jeży

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: jeży »

Jeśli chodzi o prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie dokumentacji kadrowej czy sporządzanie i przekaz elektroniczny rozliczeń podatkowych to w Bydgoszczy bardzo dobrze sprawdza nam się biuro rachunkowe FIR https://www.biurorachunkowe-fir.pl/ofer ... i-handlowe U nich możecie liczyć na kompleksową obsługę rachunkowo-księgową i kadrową, dobre podejście do klienta i w porządku ceny. Nam współpraca z nimi idzie idealnie.
Miśka70

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Miśka70 »

Wydaje mi się, że warto. Ja współpracuję z biurem rachunkowym https://www.sowinski.pl/oferta. Całkowicie odciążają mnie w kwestii księgowej oraz kadrowo-płacowej. Zajmują się także m.in. analizą sprawozdań finansowych oraz bieżącym doradztwem księgowo-podatkowym. Osobiście jestem bardzo zadowolona z ich usług.
dereń

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: dereń »

Na 100% profesjonalizm i rzetelność a także fajne podejście do klienta możecie liczyć w kancelarii podatkowej Wawrzynek w Katowicach https://biuro-wawrzynek.pl/kontakt/ My jesteśmy w pełni z ich usług zadowoleni, współpraca przebiega jak najlepiej, także śmiało moge wam ich doradzić.
IgorOś

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: IgorOś »

Jeżeli szukacie naprawdę dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego to w mojej opinii warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://www.taxon.pl/biuro-rachunkowe-krakow/ w przypadku których można liczyć zarówno na profesjonalizm obsługi, zawsze pełne wsparcie księgowych i wszystkie rozliczenia przeprowadzone w terminie. W końcu udało nam się postawić na specjalistów co do których działania mamy pełne zaufanie.
Violuś

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Violuś »

Dobrze ,że teraz prowadzący swoje firmy mają możliwość skorzystania z oferty biura rachunkowego .Po prostu spraw do załatwienia przez właściciela firmy jest zbyt dużo by dobrze zajmować się właściwym biznesem. Dobre biuro rachunkowe załatwia nie tylko sprawy związane z księgowaniem faktur.Dobre biuro posiada darmowy program księgowy jpk i za firmę wysyła pliki jpk do US.
Taduś55

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Taduś55 »

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe to uważam, że warto zwrócić uwagę na https://www.biurorachunkowe-kb.pl/ Mają mnóstwo usług do wyboru między innymi oferują prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych czy też prowadzenie rejestrów zakupu i sprzedaży dla potrzeb VAT.
żereński

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: żereński »

U nas dobrze się sprawdza biuro rachunkowe Abacus z warszawskiego Ursynowa https://www.adamus.net.pl/kontakt Super się ze wszystkiego wywiązują, to biuro z dużym doświadczeniem, fajnym podejściem do klienta i stawkami z gatunku rozsądnych, także bardzo nam współpraca z nimi odpowiada. Na plus też u nich fakt, że prowadzą platformę do komunikacji klienta z biurem, dzięki temu na bieżąco możecie sprawdzić elektroniczne archiwum z waszymi dokumentami.
kroluś

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: kroluś »

Dzięki bogatej ofercie i fachowej pomocy przy rozliczeniach podatkowych w biurze rachunkowym https://www.alejafinansowa.com.pl z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie księgowo-podatkowe oraz kadrowo-płacowe dla siebie oraz swojej firmy. Prowadzą księgowość osób fizycznych, spółek cywilnych, spółek jawnych, jak również spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych, spółek partnerskich oraz pozostałych form działalności.
MichałPL

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: MichałPL »

Niestety nie korzystałem z usług tej firmy. Osobiście mogę polecić Ci ofertę biura rachunkowego https://www.bur.pl. Wykonują dla mnie profesjonalne usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej oraz kontroli ksiąg podatkowych. Zajmują się także doradztwem podatkowym. Sądzę, że będą w stanie Ci udzielić pomocy.
learnń

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: learnń »

Od siebie mogę dodać, że pracę mocno usprawnia program ReadIT OCR Smart od firmy Docusoft https://readitocr.eu/ z Bielsko-Białej. Ta aplikacja zaczytuje dane z faktur, generuje je do pliku, który później używany jest przez naszych księgowych. Jest to bardzo dobra, przydatna inwestycja, zdecydowanie ją polecam. Z aplikacji korzystamy już od dłuższego czasu i doskonale nam się sprawdza, opłaca się nam ją nabyć.
krópierem

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: krópierem »

Z czasem prowadzenia własnego przedsiębiorstwa zdecydowałem się oddelegować zadania finansowo-księgowe i podjąłem współpracę z biurem rachunkowym Global-Accounting które rzetelnie i terminowo wywiązuje się z obsługi w tym zakresie. Dzięki temu zabiegowi sam zyskałem więcej czasu na inne zadania. Polecam współpracę :)
maśka23

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: maśka23 »

Rachunkowość to obszar, do którego zdecydowanie dobrze mieć wsparcie profesjonalistów :) Osobiście w tych tematach korzystam ze wsparcie nieocenionego biura https://www.zbf.com.pl/uslugi/rachunkowosc - jestem pewna,że pieczę nad finansami mojej firmy sprawują osoby odpowiedzialne i rzetelne. Co jest ogromną wartością jaką od nich dostaję? To, że oferują możliwość prowadzenia rachunkowości zdalnej!
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Neya »

Biur rachunkowych akurat na rynku nie brakuje, trzeba byłoby się rozejrzeć i sprawdzić, co i jak działa w naszym sąsiedztwie, jakie mają usługi, do kogo skierowane i przede wszystkim jaki cennik. Poza tym warto zwrócić uwagę także na opinię innych klientów.
inńm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: inńm »

Sami zajmujemy się swoja księgowością i przez jakiś czas jedyne, co zlecaliśmy biurze rachunkowemu, to było zajmowanie się naszymi kadrami i placami, w tym roku i z tego zrezygnowaliśmy, teraz już wszystkim zajmujemy się sami. Wszystko dzięki szkoleniom oraz doradztwie w tych sprawach, które organizuje firma HR Kadry i Płace Jeżek Przemysław https://www.hrkadryiplace.pl/doradztwo/ w Gliwicach. To bardzo dobry specjalista, nic dziwnego, ze cieszy się nieposzlakowaną opinia, spoko jest rzetelny i przekazuje bardzo istotną wiedzę, która jest aktualna, polecam serdecznie.
inńm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: inńm »

Sami zajmujemy się swoja księgowością i przez jakiś czas jedyne, co zlecaliśmy biurze rachunkowemu, to było zajmowanie się naszymi kadrami i placami, w tym roku i z tego zrezygnowaliśmy, teraz już wszystkim zajmujemy się sami. Wszystko dzięki szkoleniom oraz doradztwie w tych sprawach, które organizuje firma HR Kadry i Płace Jeżek Przemysław https://www.hrkadryiplace.pl/doradztwo/ w Gliwicach. To bardzo dobry specjalista, nic dziwnego, ze cieszy się nieposzlakowaną opinia, skoro jest rzetelny i przekazuje bardzo istotną wiedzę, która jest aktualna, polecam serdecznie.
Łukasz49

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Łukasz49 »

Myślę, że warto skorzystać z usług rzetelnego i doświadczonego biura rachunkowego. Na pewno będzie to dla Ciebie duże ułatwienie i spora oszczędność czasu. Sam od wielu miesięcy współpracuję z biurem https://atoran.pl/oferta/. Dysponują wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz atrakcyjną ofertą.
depeszę

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: depeszę »

Prowadząc działalność w Polsce i mając filię za granicą cała sfera podatkowa nieco się komplikuje no bo jak tu się rozliczyć i komu ile podatku przysługuje? Właśnie z tego powodu podjąłem współpracę z biurem rachunkowym Epsilon które zatrudnia doświadczonych księgowych i dba, o prawidłowy przebieg zwrotu podatków z zagranicy.
kluświk

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: kluświk »

Biuro rachunkowe https://doradcy.pl gwarantuje szeroki dostęp do doradców podatkowych, prawników, księgowych i ekspertów, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją. Współpracując z nimi masz pewność, że w jednym miejscu otrzymujesz kompleksowe wsparcie specjalistów z różnych dziedzin niezbędnych w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Do dyspozycji Klientów są specjaliści z takich dziedzin jak rachunkowość, prawo (w tym prawo gospodarcze i cywilne), kadry, płace, ZUS.
Juluś

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Juluś »

Ja mam jedno biuro księgowe we Wrocławiu, z którego korzystam od lat i ufam. Ceny są bardzo konkurencyjne i można się ze wszystkim dogadać (nawet z dojazdem do klienta w pewnych okolicznościach). https://mb-ksiegowa.pl/ Oferują też wirtualne biuro, co jest ważne dla małych biznesów ;)
ewiś8585

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: ewiś8585 »

Samodzielnie robię wszystko, a pomoc była potrzebna mi tylko wtedy, kiedy musiałam dowiedzieć się, jak wykonać korekta jpk błędny nip. Internet zawsze służy pomocą i można tam znaleźć wiele cennych informacji. Dzięki temu nawet wysłanie JPK nie sprawia mi żadnego problemu.
Maciuszekł87

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Maciuszekł87 »

Możesz przekazać pełną księgowość w https://biurorachunkowe.org.pl/, co się moim zdaniem opłaca. Jednak pełna rachunkowość się teraz w Polsce opłaca najbardziej. Rozliczenia z pracownikami też ogarną, porady podatkowe doraźnie, rozliczenia z ZUS terminowe. Księgowość powiadamia przedsiębiorcę o nowinkach branżowych, o aktualizacjach prawnych i innych podobnych kwestiach.
kapuchaś

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: kapuchaś »

widze ze ile ludzi tyle opinii dlatego dorzuce swoje trzy grosze i polece fajne biuro https://ksiegowiwroclaw.pl/ jak sama nazwa mowi sa z Wrocławia :D ale sa mega kompetentni, cierpliwi zwlaszcza dla mlodych niedoswiadczonych przedsiebiorcow no i kasyu nie zdzieraja:D najlepsi
Miśka11

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Miśka11 »

Ja korzystam z biur rachunkowych OSCBR i mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że warto. Taka rachunkowość online to czysta przyjemność, a firma ma już długoletnie doświadczenie i oferuje sprawdzone i przydatne funkcje na swojej platformie. Dla mnie rewelacja
Amandaś

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Amandaś »

Kiedyś sama zajmowałam się księgowością w swojej firmie....
Była to bardzo ciężka sprawa dla mnie, nie zawsze wszystko się zgadzało, nie zawsze ze wszystkim się wyrabiałam....
Korzystałam z kilku biur rachunkowych, niektóre mnie oszukały...
Od kilku miesięcy korzystam z usług bardzo profesjonalnej firmy rachunkowej https://superksiegi.pl/
bruśko

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: bruśko »

Prowadzisz przedsiębiorstwo, w którym nie chcesz tworzyć specjalnego działu księgowego, ale potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w zakresie finansów czy kadr? Najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku jest skorzystanie z usług biura rachunkowego, które oferuje profesjonalne oraz kompleksowe usługi z zakresu finansów, controllingu, rozliczania podatków, tworzenia umów czy kadr i płac. Właśnie to możesz znaleźć w biurze https://finance4more.pl i otrzymać kompleksowe wsparcie księgowe przy prowadzeniu swojego przedsiębiorstwa.
iliśmy

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: iliśmy »

Dobrze, że tak szybko o tym pomyśleliście. My też wczesnej sprawdziliśmy biura rachunkowe i na podstawie zebranych informacji zatrudniliśmy biuro rachunkowe Compo System http://www.compo-system.pl/Obsluga_ksie ... i,825.html w Łodzi. Pracują bardzo dobrze, są kompetentni, wyrabiają się z terminami, kompleksowo podchodzą do naszej księgowości. Spisują się świetnie, można się z nimi łatwo dogadać, mają atrakcyjne ceny. Z nimi nasza księgowość ma się doskonale, jest uporządkowana.
grażka

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: grażka »

Jeśli na Śląsku coś szukacie to napewno warte polecenia jest biuro rachunkowe Gliwice PRI. Od kilku miesięcy z nimi współpracuję i jak dotąd jest świetnie, wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam sobie ich ofertę sprawdzić, jest dość rozbudowana, więc każdy tam coś dla siebie powinien znaleźć.

ryanair kontakt w polsce
Łukasz1221

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Łukasz1221 »

Jakiś czas temu postanowiłem założyć własną działalność. Firma jak na razie jest bardzo mała, cały czas staram się ją rozwijać. W kwestii księgowości jestem totalnie zielony i tu z pomocą przychodzi doradca podatkowy online . Powiem szczerze, że bez jego pomocy bym sobie totalnie nie poradził tym bardziej, że matematyka nigdy nie była mocną stroną.
Michałek

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Michałek »

U mnie w mieście praktycznie nie ma roboty, zatrudnienie na czarno, kombinuję też z małym biznesem w Gdańsku i się trochę zoptymalizowałem przez https://biurorachunkowe.org.pl/. Trochę się uspokoiłem po rozmowie dotyczącej rozliczeń z ZUS i US. Mocno się przykładają z terminami i żeby powiadamiać o wszystkim przedsiębiorcę. Jako początkujący to jestem bardzo zadowolony, ale u mnie mała działalność to ktoś musiałby potwierdzić z większych. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Krępek

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Krępek »

Dobre biuro księgowe to https://www.jjbr.pl/nasza-oferta. Prowadzę dwie firmy, więc generalnie jest co robić, mam właśnie dobrą księgową, która sprawnie ogarnia wszystkie papiery, więc jest bardzo dobry porządek. To mi się podoba, bo właśnie firma działa, jak należy, nie czepia się na przykład urząd skarbowy
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: kapuc »

Jest jeszcze biuro rachunkowe olsztyn . Zdecydowanie współpraca dobra, terminowa, rzetelna. To mi się podoba. Fajnie jest współpracować z firmami, które rzetelnie podchodzą do potrzeb klientów, które mają odpowiednie narzędzia, oprogramowanie, pracowników. Super sprawa. Jak dla mnie to bezpieczne prowadzenie firmy
Bartuś89

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Bartuś89 »

Miśka11 pisze: ↑11 cze 2021, 8:14 Ja korzystam z biur rachunkowych OSCBR i mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że warto. Taka rachunkowość online to czysta przyjemność, a firma ma już długoletnie doświadczenie i oferuje sprawdzone i przydatne funkcje na swojej platformie. Dla mnie rewelacja
Nie kojarzę takiego biura. Musze na jego temat poczytać.
___
https://patrykdudek.pl/
renatkaś

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: renatkaś »

Polecam biuro rachunkowe https://taxexpert24.pl/biuro-rachunkowe ... rybunalski , które znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim i oferuję kompleksowe usługi w przystępnych cenach. Ja takiego biura potrzebowałem i pasują mi pod każdym względem. Ostatnio nawet mój brat podjął współpracę z tym biurem.

nuty disco polo chomikuj
olga1207

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: olga1207 »

Bardzo polecam Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/, z ich pomocą można wybrać najlepsze biuro rachunkowe pasujące do Państwa obszaru działalnośći. W jednym miejscu mają Państwo możliwość bezpiecznego założenia firmy, rachunku firmowego i uzyskania dofinansowania.
Fijal14

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Fijal14 »

Zdecydowanie jeśli chodzi o to, co przygotowuje biuro www.effepro.eu to można na ich ofertę liczyć. Doświadczeni specjaliści w temacie, którzy radzą sobie doskonale z prowadzeniem księgowości, indywidualne podejście z ich strony, zawsze oferta dopasowana do potrzeb i oczekiwań klienta. Jeśli szukacie dobrych specjalistów, którzy są na bieżąco z obowiązującymi przepisami to można na nich liczyć.
PaulaŚ890

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: PaulaŚ890 »

Jeżeli ktoś z was jest z Gliwic i szuka dobrego biura rachunkowego to polecam zapoznać się z ofertą biura Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/kontakt. Polecam zapoznać się z ofertą tego biura bo oferują kompleksowe usługi na najwyższym poziomie a co najważniejsze mają bardzo dobre ceny.
Wituś91

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Wituś91 »

Miśka11 pisze: ↑11 cze 2021, 8:14 Ja korzystam z biur rachunkowych OSCBR i mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że warto. Taka rachunkowość online to czysta przyjemność, a firma ma już długoletnie doświadczenie i oferuje sprawdzone i przydatne funkcje na swojej platformie. Dla mnie rewelacja
Nie korzystam z takich biur. Raczej nie jest to przydatne.
____
adwokat jelenia góra
shada

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: shada »

Wiele wartościowych informacji o prowadzeniu firmy jest jeszcze na tej stronie:
https://biznews.com.pl/biznes/21877-out ... skorzystac

Opisane sa tutaj zalety oddelegowania księgowości oraz kadr do zewnętrznej firmy. Działania takie obejmuja:
prowadzenie i ewidencja czasu pracy pracowników,
prowadzenie i archiwizacja akt osobowych zatrudnionych osób,
rozliczanie urlopów wypoczynkowych i macierzyńskich,
nadzorowanie i kierowanie na okresowe badania lekarskie,
czynności związane z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,
wystawianie świadectw pracy,
przygotowywanie deklaracji PIT zatrudnionych osób,
sporządzanie list płac,
prowadzenie kart wynagrodzeń,
wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu.

Dzieki temu nie trzeba przeznaczać miejsca na kadry w firmie.
Krzyszłof Raśś

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Krzyszłof Raśś »

Jeżeli ktoś z was jest z Warszawy i jest w trakcie poszukiwań biura rachunkowego w dzielnicy Ursynów to polecam zapoznać się z oferta biura u Pani Jadwigi Adamus. Biuro https://www.adamus.net.pl/kontakt oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Ja korzystam z usługi biura od 5 lat i jestem zadowolony z ceny, kontaktu i ogólnie z jakości wykonywanych usług. Ogólnie jestem z natury bardzo roztrzepany i czasem jakaś faktura gdzieś się zgubi ale to nie jest problem bo zawsze mam telefon z informacją, że czegoś brakuję

prom świnoujście do szwecji
Daro37

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Daro37 »

Dzięki za pomocne komentarze. Moim zdaniem zdecydowanie warto. Sam od dłuższego czasu korzystam z usług biura rachunkowego Euro Plus z Bydgoszczy. Początkowo starałem się wszystkim zajmować bez niczyjej pomocy, ale niestety szybko doszedłem do wniosku, że mnie to przerasta. Pracownicy biura zajmują się pełną obsługą księgową oraz obsługą kadr i płac. Jest to dla mnie bardzo duże udogodnienie, dzięki któremu mogę w 100% skupić się na prowadzeniu własnej działalności.
rabatowy

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: rabatowy »

ha ja poleciłbym jeżeli z Poznania lub okolic to biuro rachunkowe www.syntex.com.pl - spoko obsługą i rozsądne ceny. :geek: Każdemu kto decyduje się na prowadzenie firmy polece biuro księgowości - bo lepiej jest nie ryzykować, a teraz ten Polski Ład - https://www.podatki.gov.pl/polski-lad/ sami zobaczcie , przepisy zmieniają się ciągle dodatkowo to co się dzieje na Ukrainie — wojna https://twitter.com/search?q=ukraina+wojna&ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Esearch tagedia jakaś , firmy mają problemy
Wallyi

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Wallyi »

Ja regularnie wszystkie rozliczenia pit wykonuję w biurze ksiegowym https://www.adamus.net.pl/ i polecam. Wszystko zrobione jak należy, bez problemów, dokładnie. Obsługa bardzo miła i fachowa

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Dominika44

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Dominika44 »

Polecam Biuro Rachunkowe Tax Safe. Oferują bardzo szeroki zakres usług niezbędnyk przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Korzystam z ich usług od dawna. Świetnie wykonują swoją pracę co ułatwia mi działanie w ramach mojej firmy. Wcześniej sama próbowałam prowadzić księgowość i wypełniać PITy, ale zajmowało mi to dużo czasu. Teraz dzięki profesjonalnej obsłudze księgowej 100% czasu poświęcam na realizację swoich zleceń i pozyskiwanie nowych klientów. Polecam to biuro swoim znajomym i każdy jest tak samo zadowolony jak ja z obsługi. Warto skorzystać z ich usług.
olkaa

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: olkaa »

Może warto jednak sprawdzić https://morganizerfinansow.pl/ ? Z tego co słyszałam to program posiada bardzo wiele przydatnych funkcji i przede wszystkim dzięki niemu można łatwiej wystawić faktury
ODPOWIEDZ