armatura przemysłowa

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Siegbertuś2939

armatura przemysłowa

Post autor: Siegbertuś2939 »

Witam serdecznie, możecie mi powiedzieć, czy ktoś z Was posiada armature przemysłową ze sklepu http://www.energos-pro.pl/? Chciałem kupić od nich takie produkty, ale nie wiem jak jest z jakością. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
Awatar użytkownika
pralina
Posty: 42
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:53

Re: armatura przemysłowa

Post autor: pralina »

Tego sklepu nie znam ale wiem że kiedy mieliśmy awarię pneumatyki i hydrauliki siłowej to wzywaliśmy ten https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ mobilny serwis. Większość napraw realizują na miejscu i zakuwają nawet węże hydrauliczne do 2 cali.
Michał4

Re: armatura przemysłowa

Post autor: Michał4 »

Niestety nigdy nie korzystałem z usług tej firmy. Osobiście mogę polecić Ci ofertę hurtowni http://krotos.pl/oferta/. Zajmują się sprzedażą kurków wodnych, gazowych, kulowych oraz armatury wodnej. Dostarczają wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
tyvoć

Re: armatura przemysłowa

Post autor: tyvoć »

Gdyby ktoś z was poszukiwał armatury i akcesoriów do cystern, polecam bardzo sprawdzoną firmę: https://www.ceres.com.pl/ :) To ceniony dostawca, w swojej ofercie posiadają zawory, włazy i różnego rodzaju akcesoria do cystern samochodowych czy kolejowych. NIe wiecie co wam dokładnie jest potrzebne? Nie ma problemu - fachowo wam pomogą w tym zakresie :) doradzą i podpowiedzą co najlepiej się sprawdzi.
KarolOs

Re: armatura przemysłowa

Post autor: KarolOs »

Jeśli chodzi o specjalistyczne zawory i armaturę złączną to mam dla was dobry namiar - solidna firma oferująca standardową i specjalistyczną armaturę i zawory do przesyłu mediów ciekłych, gazowych czy stałych to MMR Group MediaTransfer z Gdyni. W ofercie mają m.in. końcówki i obejmy do węży przemysłowych, szybkozłącza, szybkozłącza suchoodcinające, złącza awaryjnego rozłączenia oraz złącza obrotowe. Po szczegóły odsyłam was do ich strony internetowej: https://mt.mmrgroup.pl/kategorie/armatura-zlaczna/ Wszystko co u nich zakupiliśmy jest solidnej jakości i dobrze nam służy, także zdecydowanie mogę wam produkty tej firmy doradzić.
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 243
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: armatura przemysłowa

Post autor: szogunek »

Jeśli potrzebujecie profesjonalnych włazów, z pewnością warto skontaktować się z ekspertami w tej dziedzinie. Widziałam, że https://www.wlazy.com.pl/ posiada obszerne doświadczenie w tej branży, dlatego zalecam sprawdzenie ich oferty. Sądzę, że nie zawiedziecie się na propozycjach, jakie przedstawią.
ODPOWIEDZ