apteczka z wyposażeniem

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Dawiduś25

apteczka z wyposażeniem

Post autor: Dawiduś25 »

Cześć, są tutaj osoby, które kupowały niedawno apteczki? Szukam sklepu, w którym apteczka z wyposażeniem będzie naprawde dobrej jakości, a do tego nie będzie droga. Osobiście nie mogę znaleźć żadnego porządnego sklepu. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?
Małgośka 36

Re: apteczka z wyposażeniem

Post autor: Małgośka 36 »

Ostatnio do swojej apteczki musiałam zakupić płyn do dezynfekcji, maseczki jednorazowe i rękawiczki lateksowe. W dobie pandemii, lepiej mieć takie rzeczy przy sobie, żeby zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa i higieny. Rękawiczki takie można zakupić w większej ilości i zakładać do sklepów, żeby nic nie złapać.
EmilkaAś

Re: apteczka z wyposażeniem

Post autor: EmilkaAś »

W mojej opinii również warto sobie porządnie wyposażyć domową apteczkę, żeby w razie problemów szybko sobie poradzić z ranami, obiciami, zwichnięciami itd. dlatego też z własnego doświadczenia mogę polecić Wam podczas kupowania leków, suplementów czy właśnie opatrunków to na pewno warto tutaj zajrzeć do oferty Gemini https://www.aptekagemini.pl/kategoria/h ... /opatrunki wszystko na odpowiednim poziomie, dobre ceny i też obsługa na której pomoc oraz sprawną realizację można liczyć.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: apteczka z wyposażeniem

Post autor: Szefowa »

U mnie nie może w apteczce na pewno zabraknąć jakiegoś leku na gardło. Niestety bardzo często miewam ból gardła, a nie zawsze domowe sposoby na drapanie w gardle mi pomagają. Tak więc takie tabletki do ssania zabieram ze sobą na każdy wyjazd, żeby nie musieć później biegać po aptekach.
adłek33

Re: apteczka z wyposażeniem

Post autor: adłek33 »

Apteki warto kupować z wyposażeniem tylko pierwszym razem a następnie dbać o to by obudowa nie została zgubiona lub zniszczona. Apteczki zakładowe to fajna opcja, dzięki metalowej obudowie wymienia się tylko wkłady. Jest to spora oszczędność gotówki jeśli mamy duży zakład sporo na temat apteczek możemy przeczytac w tym artykule.
Ada76

Re: apteczka z wyposażeniem

Post autor: Ada76 »

W domu mam dość pokaźną apteczkę, jest nas czworo : ja ,mąż i dwie córki i zwłaszcza w okresie jesienno -zimowym, gdy jedno zachoruje, to później wszyscy po kolei. Dlatego wolę być zabezpieczona na takie okoliczności ;) Co najczęściej kupujecie, jakie leki "schodzą" u Was najszybciej ? U mnie zdecydowanie tabletki na gardło
ODPOWIEDZ