Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
Gertruda
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:26

Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Gertruda »

Anglojęzyczna szkoła podstawowa, liceum na wysokim poziomie i kursy języków obcych. Zapisz swoje dziecko do rekomendowanej prywatnej szkoły w Łodzi: https://szkolaeuropejska.pl.
Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 68
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:36

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Dariusz »

Szkoła nie musi być anglojęzyczna ale faktem jest, że nauka języków jest dla dzieci bardzo ważna. Są szkoły jak Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w stolicy gdzie dzieci angielskiego uczą się już klasie 0 i to w wymiarze 8h tygodniowo. Na pewno da im to dobry start w przyszłośc.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Szefowa »

A nie lepiej byłoby zapisać dziecko na profesjonalny kurs angielskiego w jakieś szkole językowej? Ja widziałam ostatnio ofertę takich kursów na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
sobierajka
Posty: 15
Rejestracja: 30 cze 2019, 0:08

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: sobierajka »

Dariusz pisze: ↑28 lut 2020, 15:50 Szkoła nie musi być anglojęzyczna ale faktem jest, że nauka języków jest dla dzieci bardzo ważna. Są szkoły jak Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w stolicy gdzie dzieci angielskiego uczą się już klasie 0 i to w wymiarze 8h tygodniowo. Na pewno da im to dobry start w przyszłośc.
to super szkoła, zgadzam się w 100%, najlepsza na Wilanowie :)

niedźwiedzi czosnek gdzie kupić
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 219
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Gretta »

Polecam bardzo! Dużo języka obcego jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a moje dzieci bardzo lubią się uczyć angielskiego. Tu dużo zależy od nauczyciela ze szkoły. Trafiliśmy na genialnego w Te Vizji http://okopowa.edu.pl/ Tak samo i inni nauczyciele z tej prywatnej szkoły są świetnie przygotowaniu do nauki dzieci muszę przyznać.
grażka

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: grażka »

Myślę, że za bardzo dobrą szkołę można uznać Te Vizję na Ochocie, dlatego oferta edukacyjna na pewno będzie dobra bezpośrednio dla Was. Co ich wyróżnia? Przede wszystkim to, że realizowany jest program rozszerzony innych przedmiotów, jak i języka angielskiego oraz można korzystać z interesujących zajęć dodatkowych.
włóczykij

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: włóczykij »

W moim mniemaniu, szkoła angielskojęzyczna to strzał w dziesiątkę. Jeśli szukacie również książek lub podręczników dla swoich pociech na przyszły rok szkolny, to zajrzyjcie tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/trends-3-ze ... 86288.html . Moim zdaniem posiadają świetną księgarnię, która jest bardzo dobrze zaopatrzona.
ODPOWIEDZ