alkohol i jego wpływ na płodność

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

alkohol i jego wpływ na płodność

Post autor: kaniks »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www http://fitness-inspiracje.pl/wplyw-potencje-sport/
Karoluś18

Re: alkohol i jego wpływ na płodność

Post autor: Karoluś18 »

Z tego co wiem alkohol szkodzi zdrowiu, dlatego też według mnie nie ma sensu go pić. Oczywiście sporo osób pije aby lepiej sie bawić, ale według mnie picie alkoholu nie jest dobre.
________________________________________________________________________________________
wszywka alkoholowa szczecin
Riśka

Re: alkohol i jego wpływ na płodność

Post autor: Riśka »

Czytałam, że alkohol spożywany w niekontrolowanych ilościach zdecydowanie wpływa na płodność. Tak naprawdę to nawet niewielka ilość alkoholu wpływa już niekorzystnie na nasz organizm a co dopiero nałogowe picie. Słyszeliście może o odtruciu alkoholowym? Jest to właśnie zabieg dedykowany osobom, które nie tylko są w ciągu alkoholowym, ale także którym jednorazowo zdarzyło się przesadzić z alkoholem. Czytałam na https://odtruwanielodz.com/odtrucie-alk ... belchatow/, że detoks oczyszcza organizm z niebezpiecznych toksyn a dzięki podawanej dożylnie glukozie oraz soli fizjologicznej organizm szybciej wraca do swojego poprzedniego stanu.
Dżesika

Re: alkohol i jego wpływ na płodność

Post autor: Dżesika »

Alkohol w nadmiarze ma cały szereg negatywnych konsekwencji zdrowotnych. Właśnie dlatego powinniście już teraz zastanowić się, czy na pewno będzie to dla Was dobry wybór na wieczór. Co do kaca, na stronie https://ktomalek.pl/srodki-na-kaca/k-104/1 znajdziecie sporo informacji na temat tego, w jaki sposób moglibyście sobie z nimi już teraz poradzić
Kamil87

Re: alkohol i jego wpływ na płodność

Post autor: Kamil87 »

Bez wątpienia alkohol wpływa na płodność. I to rzecz jasna w negatywnym tego słowa znaczeniu. Obiło mi się o uszy, że osoby, które kiedyś miały problem z nadmiernym spożywaniem napojów wyskokowych, decydują się na detoks alkoholowy w Oławie. Zabieg ma na celu pozbycie się z organizmu szkodliwych substancji. Gromadzą się one na skutek nadmiernego picia. Nie ma potrzeby podawania znieczulenia podczas zabiegu. Pacjent jest całkowicie świadomy podczas detoksu.
ODPOWIEDZ