Akcesoria motocyklowe

Rozmowy nie tylko o pracy - życie, rodzina, związki, zdrowie.
jaś

Akcesoria motocyklowe

Post autor: jaś »

Witam, poszukuje akcesori motocyklowych, potrzebuje kupić buty, kask i inne potrzebne rzeczy. Znacie jakiś sklep godny polecenia?
koreł

Re: Akcesoria motocyklowe

Post autor: koreł »

Hej Jasiu jak szukasz naprawdę dobrego sklepu w którym zrobisz zakupy w naprawdę miłych warunkach i w dobrej cenie to polecam Ci sie zainteresowac stroną jaką jest https://motoklan.pl/287-gadzety-i-akces ... tocyklisty Znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych akcesoriów jak i gadżetów na moto dla prawdziwych motomaniaków.
mućka

Re: Akcesoria motocyklowe

Post autor: mućka »

O motocykl należy dbać podobnie jak o samochód. Wiele kosmetyków pielęgnacyjnych znaleźć można na stronie https://autonablask.pl/najczesciej-wybi ... 2020-roku/ . Mają naprawdę rewelacyjny asortyment więc warto zajrzeć. Część produktów śmiało nada się także do dbania o motocykl.
Olekś

Re: Akcesoria motocyklowe

Post autor: Olekś »

Zacząłem interesować się motocyklami, dlatego zdecydowałem się na wypożyczenie motocykla bmw z akcesoriami i było wspaniale. Myślę, że będę sobie częściej robić jakieś wycieczki motocyklowe. Mieszkam w Warszawie w bloku więc nie mam miejsca na przechowywanie motocykla, dlatego nie zdecyduję się na zakup własnego, ale za to będę miał okazję do przetestowania różnych modeli.
Puść

Re: Akcesoria motocyklowe

Post autor: Puść »

Moim skromnym zdaniem, najlepszym sklepem internetowym dla motocyklistów jest ten: https://moto-tour.com.pl/pl/products/ko ... 42102.html. Tak się składa, że naprawdę długo szukałem kombinezonu. W tej cenie, co ma moto-tour nigdzie indziej nie znalazłem. Dlatego też ich polecam, bo naprawdę warto sobie zweryfikować w wolnej chwili
ODPOWIEDZ