Zarządzanie produkcją

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Hubertsa76
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:37

Zarządzanie produkcją

Post autor: Hubertsa76 »

Hej,

jak się okazało, moja firma dorosła do momentu w którym musimy trochę pozmieniać nasze systemy. Google Sheet przestaje wystarczac na prodkcji:D Macie jakies propozycje?

koce wojskowe z demobilu
Awatar użytkownika
Iskrownik
Posty: 4
Rejestracja: 09 paź 2019, 21:43

Re: Zarządzanie produkcją

Post autor: Iskrownik »

Cześć Hubert.

Jeżeli daliście radę jakkolwiek ogarniac to na googlach to szacunek:D Według mnie w systemy zawsze warto inwestować. Nie ukrywam, że jest to ogromne ułątwienie i tak naprawde dosyc szybko sie zwraca:) https://sente.pl/branze/rozwiazanie-dla ... odukcyjnej Sprawdz sobie to i moze Ci to pomoze:)
Awatar użytkownika
Marka
Posty: 22
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:54

Re: Zarządzanie produkcją

Post autor: Marka »

Wydaje mi się ,że jeśli chodzi o systemy crm to na początku nie trzeba kupować pełnego pakietu. W działalności na małą skalę i tak nie wykorzystasz większości funkcji, które są dostępne. Myślę, że powinien wystarczyć jakiś program księgowy oraz system crm online żeby od czegoś zacząć a później można domówić sobie jak będziemy potrzebować
Awatar użytkownika
ATFP
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:21

Re: Zarządzanie produkcją

Post autor: ATFP »

Nie jestem ekspertem w tych sprawach. Ale z łatwością takiego znajdziesz.
Spróbuj zrozumieć... Nie świat. Na początek tylko mnie... i siebie.
Błażej Gawlik

Re: Zarządzanie produkcją

Post autor: Błażej Gawlik »

W mojej firmie zdecydowano się wdrożyć system zarządzania produkcją, który integruje oprogramowanie, urządzenia mobilne, a także automatykę w jedną całość. Dzięki temu można przyczynić się do poprawy jakości realizowanej produkcji oraz przyczynić się do pozyskania oszczędności z racji wydajniejszej pracy, czego dowodem jest przedsiębiorstwo, w którym pracuję.

kryzys małżeński zdrada
ODPOWIEDZ