Zamówienia publiczne

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Zamówienia publiczne

Post autor: mmka992 »

Temat zamówień publicznych na pewno wielu osobom jest bardzo znany, ale czasami wchodzą nowe zagadnienia i nowe problemy, które szybko trzeba rozwiązań i które trzeba sprawdzić. Szczegóły o zamówieniach publicznych można znaleźć sobie na stronie https://www.portalzp.pl/
Awatar użytkownika
irina
Posty: 9
Rejestracja: 20 lip 2020, 22:44

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: irina »

to bardzo szerokie zagadnienie, moja firma nie raz brała udział w przetargu
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 207
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: bartoszN »

Jeśli poszukujecie informacji kiedy i w jaki sposób zgodnie z prawem zamówień publicznych, można zakupić samochód w procedurze bezprzetargowej to odsyłam do tego artykułu https://auta-firmowe.pl/home/zamowienia-publiczne/ . Kwestie te są uregulowane w art 4 pkt 8 pzp . Główne wytyczne to wartość pojazdu, nie może ona przekraczać kwoty 30 000 euro netto, czyli 157 537,17 zł brutto. Na większe i droższe zamówienia konieczne jest już ogłoszenie przez daną instytucje przetargu. Miałem okazję pracować w policji, rzeczywiście zakup samochód dla jednostki to dość skomplikowany proces. Musi zostać przeprowadzony zgodnie z przepisami.
Awatar użytkownika
ledner.tiara
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2020, 17:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: ledner.tiara »

Hmm całkiem ciekawy artykuł. Wrócę do niego w wolnym czasie.
Awatar użytkownika
ewelka9211
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:58

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: ewelka9211 »

Wiem, że coraz więcej firm decyduje się teraz na korzystanie z zamówień publicznych, dlatego uważam, że warto dowiedzieć się czegoś więcej. Warto zainteresować się, jak wyglądają umowy w zamówieniach publicznych, bo taka wiedza na pewno będzie istotna.
zamawiający

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: zamawiający »

Czasami dokopanie się do informacji o tym, że będzie przetarg, to wyższa szkoła jazdy. No bo przyjeżdżanie raz na jakiś czas do różnych urzędów i instytucji, żeby obejrzeć obwieszczenia i ogłoszenia mija się z celem. A internetowe BIP-y są tak mało przejrzyste, że łatwo się pogubić. Gdyby dało się połączyć czytelność klasycznych tablic, takich jak te https://gabloty.info.pl/gabloty-informacyjne-stojace/ z zasięgiem internetu, byłoby świetnie. A tak o zamówienia publiczne nie stara się mnóstwo firm, które miałyby coś wartościowego do zaproponowania.
annaKl

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: annaKl »

Witam, w dzisiejszych czasach coraz więcej firm decyduje się teraz na korzystanie z zamówień publicznych. Pod tym względem uważam, że warto zainteresować się, w jaki sposób zgodnie z prawem wygląda teraz komunikacja z wykonawcami a poczta email w zamówieniach publicznych.
ODPOWIEDZ