Założenie konta firmowego

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Ladrian
Posty: 83
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:11

Założenie konta firmowego

Post autor: Ladrian »

W jaki sposób otworzyć konto firmowe?

Na jakie elementy warto jest przy założeniu konta zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 48
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:19

Re: Założenie konta firmowego

Post autor: Tomek »

Aktualnie konto można zmienić bardzo łatwo, nawet przez internet. Banki kuszą darmowymi ofertami. Najpierw proponują wspaniałe warunki. Gdy już zdobywają większą grupę nowych klientów, wprowadzają pewne opłaty lub warunkują nieodpłatności. Gdy już zdecydujesz się na zmianę pamietaj koniecznie poinformować o tym swoich kontrahentów. Tak aby nie wysyłali Ci kasy na złe konto.

Zerknij sobie najlepiej na ten ranking - znajdziesz tutaj aktualne porównania kont W tym również kont firmowych.
Łukasz

Re: Założenie konta firmowego

Post autor: Łukasz »

Sam jeszcze nie dawno musiałem założyć konto firmowe i nie wiedziałem jak się za to zabrać. Bardzo dużo rozjaśnił mi ten artykuł https://polityczni.pl/finanse/konto-fir ... m/laa_orif . Są tam przydatne informacje takie jak formalności związane z założeniem konta firmowego, czy na co zwrócić uwagę wybierając odpowiednie dla nas konto bankowe, także warto poczytać.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Założenie konta firmowego

Post autor: Neya »

To najlepiej byłoby po prostu wziąć i porównać różne oferty banków, a nie jest to trudne w dobie internetu.

historia czajnika
EśAnna

Re: Założenie konta firmowego

Post autor: EśAnna »

Z takimi biurami, jak Abacus po prostu właśnie warto współpracować. Dlaczego? Bo mamy pewność, że wszystko bedzie okej, w terminie, a do naszych rozliczeń nie będzie miał pretensji urząd skarbowy
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Założenie konta firmowego

Post autor: kapuc »

I jak, udało wam się coś wybrać? Jak nadal się zastanawiacie nad najlepszą opcją, to warto sprawdzić ten ranking https://keszker.pl/ranking-kont-osobistych/ Ja sama z niego korzystałam, jak chcialam założyć kolejne konto osobiste i bardzo polecam. To ułatwiło mi sprawę.
ODPOWIEDZ