Wynajem podnośników koszowych

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
tabita-87
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 4:47

Wynajem podnośników koszowych

Post autor: tabita-87 »

Cześć. Kto z was mógłby polecić mi sprawdzoną firmę oferującą wynajem podnośników koszowych? Najlepiej z Warszawy. Potrzebujemy rozwiesić kilka plakatów reklamujących usługi naszej firmy, a bez podnośnika będzie to praktycznie niewykonalne.
Awatar użytkownika
Melania68
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2020, 18:31

Re: Wynajem podnośników koszowych

Post autor: Melania68 »

Skontaktujcie się z liftstar.pl. Możecie liczyć na profesjonalne podejście, terminowość i niezawodną flotę podnośników. Mieliśmy okazję kilka razy współpracować i zawsze w pełni wywiązywali się ze zleceń. Fachowo doradzają też, który podnośnik będzie odpowiedni, a to olbrzymie ułatwienie.
5ybić

Re: Wynajem podnośników koszowych

Post autor: 5ybić »

Też ostatnio rozglądałem się za podnośnikiem koszowym. W miejscu, w którym chciałem go użyć nie ma za dużo miejsca, więc zdecydowałem się na ofertę firmy https://www.skybasket.pl/ Oni zajmują się wynajmowaniem samojezdnych podnośników koszowych i mini żurawi.
Bartoś

Re: Wynajem podnośników koszowych

Post autor: Bartoś »

Ja korzystałem jedynie z usług firmy https://www.anitex-dg.pl/oferta. Specjalizują się w wynajmie podnośników i sprzętu do robót ziemnych. Dysponują nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi maszynami oraz wykwalifikowanym zespołem operatorów. Sądzę, że będą w stanie zaproponować Ci korzystne warunki współpracy.
ODPOWIEDZ