Wybór projektu domu

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Wybór projektu domu

Post autor: ABC »

Projekt domu, jest jednym z bardziej kluczowych rzeczy jeżeli chodzi o samą budowę. My od dłuższego czasu przeglądamy projekty by w koncu zdecydować się na ten jeden konkretny. Chociaż zdecydowanie bardzo podobają mi się projekty MGProjekt http://www.mgprojekt.com.pl/ , dla nas sa idealnie dopasowane, nie wiem tylko na który się zdecydować bo wybór jest za duży.
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Wybór projektu domu

Post autor: kapuc »

Ja szukałam projektu na stronie https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu ... 2-st-jc92/ Projekty są tam podzielone na kategorie, więc nie trzeba przeglądać wszystkich. Jest ich bardzo dużo. Mnie interesował dom energooszczędny, więc szukałam właśnie takiego. Dużą zaletą jest wyliczenie wariantów kosztów budowy. Od razu patrząc na projekt, wiem, czy mój budżet, to wytrzyma.
Awatar użytkownika
marek.mieczowski
Posty: 5
Rejestracja: 07 gru 2019, 19:36

Re: Wybór projektu domu

Post autor: marek.mieczowski »

Ja szukając pomysłów natknąłem się na projekt domu Willa Parkowa, realizacja np. tutaj: wmb.pl/pl/blog-s-7/realizacja-projektu-willa-parkowa-n-304. Bardzo podobają mi się takie klasyczne rozwiązania, wykończenia budynków z wykorzystaniem sztukaterii. Fajnie to wygląda, a moda na to nigdy nie przemija.
ODPOWIEDZ