Wsparcie tłumacza

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
krzysztof_64
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2020, 3:12

Wsparcie tłumacza

Post autor: krzysztof_64 »

Witam serdecznie.
Doszedłem do wniosku, że mojej firmie przydałby się profesjonalny tłumacz angielskiego, z uwagi na to, że większość naszych klientów posługuje się właśnie tym językiem. Co możecie mi powiedzieć o tlumaczka-przysiegla.pl? Polecacie nawiązać współpracę?
Awatar użytkownika
Martyna-62
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 8:27

Re: Wsparcie tłumacza

Post autor: Martyna-62 »

Jeśli zlecisz tłumaczenia poświadczone z angielskiego Pani Danucie, to jestem w 100% pewna, że będziesz zadowolony. Szczególnie że oferta dla firm jest naprawdę korzystna. Ja w każdym razie polecam.
bożii90

Re: Wsparcie tłumacza

Post autor: bożii90 »

My poszukiwaliśmy biura tłumaczeń z Krakowa jakiś czas temu. Bardzo pilnie potrzebowaliśmy tłumaczenia ustne. Moja znajoma, która prowadziła kiedyś konferencję dla obcokrajowców korzystała z pomocy biura https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ w zakresie właśnie takich tłumaczeń. Spadła mi wręcz z nieba, ponieważ już myślałam, że nikogo nie znajdę. Na szczęście biuro było na tyle czasowe by zrealizować moje zlecenie. Dzisiaj współpracujemy nadal :)
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 440
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Wsparcie tłumacza

Post autor: Neya »

A to w firmie nie macie pracowników, którzy posługują się tym językiem? Chyba, że chodzi o tłumaczenie dokumentów i innych ważnych papierów właśnie na ten język, wtedy sprawa będzie wyglądała już inaczej. Trzeba po prostu zastanowić się nad konkretnymi działaniami. To, że moi klienci mówią po angielsku nie oznacza, że muszę mieć tłumacza tego języka. Może oznacza, że mam złych pracowników, bez znajomości podstawowego języka.
ODPOWIEDZ