Własny sklep internetowy?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
mamuśka17

Własny sklep internetowy?

Post autor: mamuśka17 »

Czy nadal warto otwierać własny sklep internetowy? Na https://ehurt.eu/product-pol-149592-Tra ... 12par.html jest dostępna oferta na obuwie damskie. To oferta hurtowa. Więc obecnie nie trzeba nawet jeździć po hurtowniach. Więc na pewno jest to jakieś ułatwienie. Czy ktoś z Was może prowadzi sklep online i może podzielić się opinią? Czy nadal taki biznes się opłąca?
Rafał80

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: Rafał80 »

CRM to bardzo dobre oprogramowanie które potrafi pomóc w osiągnięciu sukcesu w firmie. W mojej firmie ten system pozwolił mi usprawnić zarządzanie relacjami z klientami oraz zarządzanie firmą. Korzystam z CRM od FIRMAO i jest to naprawdę dobry program, który warto przetestować, zwłaszcza że jest 14 dni darmowego okresu próbnego.
Śeciak

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: Śeciak »

My również jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na Firmao. Po kilku miesiącach mogę śmiało powiedzieć, że to bardzo fajne, intuicyjne oprogramowanie, jeśli chodzi o cenę, to analitycy dopasowali nam pakiet do naszych oczekiwań i ograniczonego budżetu. Do tego, zanim się zdecydowaliśmy kupić pakiet, najpierw za darmo testowaliśmy system, wszystkie info są na stronie http://firmao.pl/ds.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: monka »

Jak planujecie otwarcie własnego sklepu internetowego to ja wam tutaj https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online polecam wynająć firmę do obsługi płatności online. Oni mają je bezpieczne i niezawodne a to najważniejsze w tego typu usługach. Zobaczcie na ofertę bo warto.
Żaczek

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: Żaczek »

Jeśli masz dojścia to tanich produktów, to zdecydowanie sklep internetowy będzie dobrą decyzją. Polecam go postawić na platformie IAI, ponieważ tam masz możliwość wprowadzenia dla klientów, płatności w ratach. Pod tym adresem, znajdziesz więcej informacji - https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036
jaśko

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: jaśko »

ZAWSZE jest sens otwierać sklep internetowy jeśli umiesz zarządzać takim biznesem i promocją. Zwłaszcza teraz, jak pandemia nauczyła świat kupować jeszcze więcej w internecie. No ale posiadanie internetowego sklepu to niemniejsze wyzwanie niż stacjonarny ;) Pół biedy że są firmy które tworzą i opiekują się stroną techniczną (np. Jash: https://jash.pl/) to możesz się skupic na przykład na promocji w SM i oczywiście na logistyce.
omniś943

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: omniś943 »

Własny biznes trzeba prowadzić przede wszystkim z głową! Ja osobiście uważam, że rozwaga jest kluczem do sukcesu. Czytałem wczoraj artykuł o usłudze jaką jest fulfilment. Powiem szczerze, że to chyba dla mnie najlepsze rozwiązanie. Zewnętrzna firma obsługuje moją wysyłkę, a ja mogę zajać się innymi kwestiami. Taką firmą jest np. https://www.flexls.pl/ .
Bakłażan

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: Bakłażan »

To prawda, że prowadzenie własnego sklepu internetowego na pewno jest fajnym planem na biznes ale dla mnie również sam rynek europejski jest ważny aby na nim istnieć. Gdy się zdecydujemy na takich ruch to polecam także przeczytanie wpisu https://taxology.co/pl/co-to-jest-intrastat/ aby wiedzieć czym w ogóle jest Intrastat.
ODPOWIEDZ