Waga do sklepu

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
miron-82
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 10:27

Waga do sklepu

Post autor: miron-82 »

Gdzie polecacie kupić wagę elektroniczną do sklepu? Chyba najkorzystniejsza wydaje mi się oferta Procash. Zamawialiście u nich jakieś urządzenia? Możecie polecić, podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
tomisław97
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 5:12

Re: Waga do sklepu

Post autor: tomisław97 »

Mają duży wybór wag elektronicznych, ale i kas, terminali czy drukarek fiskalnych. Sądzę, że ceny u nich są naprawdę przystępne, a że firma zapewnia też wdrożenie czy serwis, to jest to dodatkowy plus.
żabka

Re: Waga do sklepu

Post autor: żabka »

A tak z ciekawości: czy przed uruchomieniem takiej wagi sklepowej trzeba ją jakoś kalibrować, przeprowadzać legalizację?
W przypadku wag przemysłowych, rolniczych czy samochodowych takie postępowanie to standard. O tym, jak przebiegają te wszystkie formalności, możecie poczytać na https://wagi-czekala.pl/uslugi/wzorcowa ... zacja-wag/ - widzicie jakieś analogie do tego, co dzieje się w sklepach?!?
Jeśli ktoś zna temat, chętnie się zapoznam z fachowymi opiniami!
rńn

Re: Waga do sklepu

Post autor: rńn »

Różnego rodzaju wagi kupicie bez problemu w firmie AXIS https://www.axis.pl/#oferta z Gdańska, w ich ofercie znajdziecie wagi przemysłowe, techniczne. apteczne, jest ich wiele, od koloru do wyboru. Sami korzystamy z ich wag i sprawdzają się nam one doskonale, działają niezawodnie, do tego dostępne są w atrakcyjnych cenach, więc opłaca się dokonać zakupu właśnie u nich. Polecam ich serdecznie, to rzetelna firma.
inńbn

Re: Waga do sklepu

Post autor: inńbn »

Bardzo dobrej jakości wagi elektroniczne do sklepu kupiliśmy od importera BIELSKIE WAGI https://www.bielskiewagi.pl/oferta/sprzedaz z Żywca. Oni mają szeroka ofertę, a w niej nie tylko wagi na sprzedaż, ale również różnego rodzaju usługi. Sami skorzystaliśmy u nich z legalizacji wag. To jest bardzo ważne, by móc je wykorzystywać w kupiectwie, jak i w przemyśle. Taka legalizacja jest ważna przez 3 lata, więc trzeba ją odnawiać.
Manniał

Re: Waga do sklepu

Post autor: Manniał »

Sporo ważymy. Także, jeśli chodzi o samą wagę produktów, także zainwestowanie w wagi przemysłowe traktowałem w tym wypadku priorytetowo. Oferta Metro Wag http://metrowag.com.pl/wagi-przemyslowe/ wydawała się pod tym względem zachwycać, także to na ich produkt się zdecydowaliśmy. Nasz wybór padł na wagę hakową, która całkowicie wystarcza do nalezytego wazenia naszych artykulow, produktow. Wkrótce zamówimy stamtąd specjalistyczne wagi do cieczy, które mogą się okazać równie przydatne.
ODPOWIEDZ