Transport materiałów budowlanych z Hiszpanii do Polski

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Dudson

Transport materiałów budowlanych z Hiszpanii do Polski

Post autor: Dudson »

Szukam firmy, która będzie w stanie zorganizować transport materiałów wykończeniowych z Hiszpanii do Polski. Jeśli ewentualnie możecie coś w tym kierunku polecić, macie jakąś sprawdzoną firmę, którą jesteście w stanie podpowiedzieć, zaproponować to dawajcie znać, chętnie skorzystam z porad, bo nie chce też usługodawcy takiego wybierać całkowicie w ciemno.
Maciej25

Re: Transport materiałów budowlanych z Hiszpanii do Polski

Post autor: Maciej25 »

Zwróć uwagę na ofertę Euro-Bus Pana Wytrwała z Ropczyc (www.transporthiszpania.com). Duże doświadczenie po ich stronie i bardzo dobra organizacja. Jeśli chodzi o wyjazd do Francji czy Hiszpanii to faktycznie warto się będzie zdecydować na ich ofertę. Komfort w trakcie jazdy, cenowo też wypada to naprawdę w porządku w stosunku do tego jaka jest flota pojazdów w ich dyspozycji.
miśka

Re: Transport materiałów budowlanych z Hiszpanii do Polski

Post autor: miśka »

Jak najbardziej warto postawić na dobry i sprawdzony monitoring GPS od https://www.truckonline.pl/ . Teraz z łatwością będziemy mogli sprawdzać historię tras naszych kierowców i przede wszystkim możemy kontrolować również zużycie paliwa i proces tankowań co jest równie ważne
ODPOWIEDZ