Taśmy ostrzegawcze w firmie

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Hermana1971
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:46

Taśmy ostrzegawcze w firmie

Post autor: Hermana1971 »

W mojej firmie pracuje kilka osób niedowidzących i, zastanawiając się, jak zwiększyć ich komfort i bezpieczeństwo, wpadłam na pomysł zamontowania w budynku taśmy antypoślizgowych. Wiecie może, jaka firma mogłaby zająć się montażem takich oznaczeń?
Awatar użytkownika
Matylda-83
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2020, 15:52

Re: Taśmy ostrzegawcze w firmie

Post autor: Matylda-83 »

Polecam s2projekt.com. [color= rgb(0, 0, 0);]Są specjalistami od oznaczeń dla niewidomych i niedowidzących. Wykonują właśnie taśmy antypoślizgowe, oznaczenia poziomie i wiele innych. Są terminowi i bardzo rzetelnie podchodzą do pracy, także współpraca będzie bezproblemowa.[/color]
Awatar użytkownika
bonifacy
Posty: 70
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:30

Re: Taśmy ostrzegawcze w firmie

Post autor: bonifacy »

Tak jak każdy właściciel firmy dba o bezpieczeństwo swoich pracowników tak każde miasto dba o bezpieczeństwo swoich mieszkańców. Bardzo ważne jest zadbanie o dobre oświetlenie przejścia dla pieszych. Ostatnio nawet spotkałam się z takim bezpieczne przejścia dla pieszych bo jednak jest to bardzo ważny element. A tutaj https://www.bezpieczne-przejscia.pl/ możecie dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.
ODPOWIEDZ