Szlaban na parking?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
zenobia1998
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 2:20

Szlaban na parking?

Post autor: zenobia1998 »

Cześć! Mam taki problem, że bardzo często na parkingu należącym do mojej firmy ustawiają się obce samochody. Niestety nie mamy jak tego kontrolować, bo nie pracuje dla nas żaden portier. Co myślicie o zainstalowaniu szlabanu przy wjeździe?
Awatar użytkownika
Ezechiel
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2020, 13:25

Re: Szlaban na parking?

Post autor: Ezechiel »

Najlepszym rozwiązaniem będzie albo właśnie szlaban, albo system parkingowy, który będzie kontrolował przejazdy. Oba te "urządzenia" ma w ofercie firma beninca.pl, którą serdecznie polecam, bo to pionier w dziedzinie automatyki do bram i akcesoriów.
michał

Re: Szlaban na parking?

Post autor: michał »

W tym celu najlepiej skontaktować się z profesjonalną firmą https://taab.pl/ . Zajmują się oni systemami parkingowymi, posiadają pełny asortyment wyposażenia. Właśnie u mnie w pracy nawiązaliśmy z nimi kontakt w celu zamontowania szlabanu parkingowego i dosyć szybko zajęli się całą sprawą.
Ąnnâsmith

Re: Szlaban na parking?

Post autor: Ąnnâsmith »

Amazing write-up! This is worth to share. Very informative. So much fun and easy to read! I truly appreciate the time and effort you put it. Surely my friends will be interested in your writing. I am impress of what i`ve seen here. Completely defined, keep it up all the time วิธีเล่นบาคาร่าในโทรศัพท์
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Szlaban na parking?

Post autor: kaniks »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://parkingwarszawa.com/
ODPOWIEDZ