Szkolenie z angielskiego dla firm

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
aida_77
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2019, 5:27

Szkolenie z angielskiego dla firm

Post autor: aida_77 »

Witajcie! Planuję zorganizować kurs angielskiego w firmie, żeby pracownicy podłapali trochę języka. Za jakiś czas wkraczamy na rynek międzynarodowy, więc takie zajęcia nam się przydadzą. Wiecie może, jaka szkoła językowa w Poznaniu prowadzi kursy dla firm?

przekaźnik czasowy gwiazda
Awatar użytkownika
Miłosław90
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2020, 15:49

Re: Szkolenie z angielskiego dla firm

Post autor: Miłosław90 »

W Poznaniu działa świetna szkoła poznan.ei.edu.pl. Też korzystałem z ich kursu dla firm. Pracownicy byli bardzo zadowoleni, bo szkolenie opierało się głównie na rozmowie. Zajrzyj na ich stronę, tam znajdziesz pełną ofertę. Ja bardzo polecam :)
Kryśka

Re: Szkolenie z angielskiego dla firm

Post autor: Kryśka »

Teraz organizacja takich kursów może być utrudniona, bo z powodu wirusa nie jest to wskazane. Ale nie oznacza to, że musisz z takiej nauki rezygnować. Tu http://www.szkolajezykowa-opole.pl/ jesz szkoła językowa Easy Language Center z Opola, która prowadzi kursy metodą online. To bardzo wygodne, skuteczne i sprawdzone rozwiązanie. Dopasują poziom do Waszych potrzeb. Jeśli chodzi o angielski to prowadzą naukę Metodą Bezpośrednią "Callana" nastawioną na praktyczną naukę mówienia, co moim zdaniem jest bardzo dobre.
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 210
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Szkolenie z angielskiego dla firm

Post autor: bartoszN »

U nas w firmie też pracownicy mają problem z angielskim a coraz więcej klientów się zdarza gdzie język trzeba znać. Na szczęście szefostwo zajęło się tematem i mamy kurs językowy angielski dla firm katowice https://www.towerschool.pl/angielski-katowice/ . Efekty są super, bo ta szkoła to jedna z najlepszych w mieście. Zajęcia prowadzą doświadczeni native speakerzy z całego świata. Stawiają głównie na mowę, rozumienie tekstu. Nie tylko teoria, w końcu my tym językiem mamy się porozumiewać swobodnie. W grupie pracuje się naprawdę dobrze i razem pracownicy wzajemnie się motywują.
wiączak

Re: Szkolenie z angielskiego dla firm

Post autor: wiączak »

Zawsze mozna się angielskiego nauczyć na http://sensible.pl/edukacja,i,nauka/ang ... l,s,14174/ maja super i ciekawe rozwiązania, do tego kurs przebiega szybko i uczymy się na nim przede wszystkim mówić. Duży wybór lektorów. Raczej są to lekcje indywidualne, nie w grupach. Ceny różne, ale warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Szkolenie z angielskiego dla firm

Post autor: Zbyszek92 »

Potrzebuję na studia dowiedzieć się czegoś o obsłudze kadrowo-płacowej, mam nadzieje że znajdzie się tutaj ktoś kto będzie wiedział o czym mowa i mi pomoże. Otóż znalazłam dodatkowo taką stronę internetową https://businessmind.pl/obsluga-kadrowo-placowa/ i chce też z niej wziąć informacje :D
Hubertuś

Re: Szkolenie z angielskiego dla firm

Post autor: Hubertuś »

Angielski jest teraz bardzo ważną umiejętnością niemal w każdej branży. Dlatego warto w ramach benefitu pracowniczego zapewnić swoim pracownikom możliwość nauczenia się języka. Wiele szkół językowych oferuje już kursy językowe dla firm, które pozwolą pracownikom różnych firm doszkolić swoje umiejętności posługiwania się językiem obcym
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 405
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Szkolenie z angielskiego dla firm

Post autor: felicita6 »

Najlepiej zachęcić swoich pracowników do rozwijania swoich zdolności językowych na jak najwyższym poziomie. To da im szansę na pracę, a także jak najdokładniejsze operowanie językiem. Kurs online od https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online to świetna opcja do zdobycia konkretnych umiejętności w postaci nauki i przełamania bariery językowej w rozmowie.
gałązia

Re: Szkolenie z angielskiego dla firm

Post autor: gałązia »

A może coś online? Bardzo fajny jest ten kurs - https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/, ma dobre efekty, mówię to z własnego doświadczenia. Z tego co wiem, to dla firm jest tam nawet jakaś zniżka, więc tym bardziej myślę że warto jest wypróbować taką opcję.
Asia

Re: Szkolenie z angielskiego dla firm

Post autor: Asia »

Mi się podobały kursy na angielskiego w pracy i angielskiego biznesowego na https://lingoexpert.pl

Poprawiłam swoje słownictwo dzięki kursowi w biznesie i w pracy na lingo expert. Nauczyłam się bardzo dużo wyrażeń z zakresu marketingu, bankowości, finansów, inwestycji, zasobów ludzkich, podatków, zarządzania i wielu innych. W jego trakcie poznałam słownictwo biznesowe które mogłam użyć w różnych sytuacjach. Zaczęłam naukę od wyrażeń dzięki którym umiem przedstawić się innym i opisać czym się zajmuje. Wiedza ta jest przydatnia nie tylko podczas spotkań biznesowych, ale również na rozmowach kwalifikacyjnych. Dzięki temu kursowi zwiększyłam swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy.

https://lingoexpert.pl/kurs-angielskiego-w-biznesie/
MaGie

Re: Szkolenie z angielskiego dla firm

Post autor: MaGie »

U nas w firmie współpracujemy ze szkołą angielskiego British School ICT, mają świetnych lektorów i przede wszystkim duże doświadczenie we współpracy z korporacjami międzynarodowymi. Sami zdecydowaliśmy kiedy nam najbardziej pasuje mieć zajęcia, uczymy się dużo słownictwa praktycznego i branżowego w ciekawy i łatwy do przyswojenia sposób, widać, że każdy zdecydowanie podniósł swoje umiejętności komunikacji w języku angielskim, co jest dość ważnym elementem pracy w naszej firmie.
ODPOWIEDZ