Systemy serwerowe?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Nowinka
Posty: 131
Rejestracja: 07 maja 2019, 15:33

Systemy serwerowe?

Post autor: Nowinka »

Jakie systemy serwerowe możecie polecić? Na bizserver.eu/pl/systemy-serwerowe jest dość spory wybór. Jednak nie jestem specjalistą w tym temacie i nie bardzo wiem, czym należy sugerować się przy wyborze takich urządzeń. Czy ktoś z Was ma wiedze i może doradzić, podpowiedzieć?
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Systemy serwerowe?

Post autor: rudolf »

Faktycznie same serwery są niezwykle ważne i tym bardziej jeśli jeszcze mamy pewną sieć komputerową w naszej firmie. Właśnie dlatego ja jestem zdania, że warto jest korzystać ze sprzętu od https://www.thomas-it.pl/producent/cisc ... niki-cisco i my właśnie takich przełączników używamy.
Awatar użytkownika
pasta
Posty: 71
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:09

Re: Systemy serwerowe?

Post autor: pasta »

rudolf pisze: ↑25 lut 2021, 11:44 Faktycznie same serwery są niezwykle ważne i tym bardziej jeśli jeszcze mamy pewną sieć komputerową w naszej firmie.
Tak, ale jeszcze lepszym rozwiązaniem jest data center a data center co to jest to już chyba każdy wie i docenia takie rozwiązanie bo dane firmy w bezpiecznym miejscu to podstawa
Rafał80

Re: Systemy serwerowe?

Post autor: Rafał80 »

Zarządzanie firmą może usprawnić system CRM. Jest to program który wspomaga takie procesy jak zarządzanie firmą oraz zarządzanie relacjami z klientami. Program ten ułatwia zarządzanie oraz zwiększa efektywność firmy. Ja korzystam z systemu od FIRMAO i bardzo go polecam, jest to jeden z najlepszych oprogramowań na rynku.
cinek

Re: Systemy serwerowe?

Post autor: cinek »

Estetyczne, jakościowe i w dobrej cenie szafy do budowy sieci telekomunikacyjnych znajdziecie pod tym linkiem: https://cabinex.pl/szafy-zewnetrzna-wol ... 44-61.html . W swojej ofercie posiadają również wyposażenie dodatkowe, jak akcesoria światłowodowe, stelaże czy mufy. Posiadają również świetną ofertę na rozdzielnice FFTx.
ODPOWIEDZ