System płatności ratalnej dla sklepu wordpress

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Hygieł

System płatności ratalnej dla sklepu wordpress

Post autor: Hygieł »

Cześć!
Mam do Was kilka pytań, a mianowicie jaki system płatności ratalnej warto wybrać dla sklepu postawionego na wordpressie i jednocześnie gdzie należy go szukać licząc na jakość, wygodę pracy i wysoką funkcjonalność. Pozdrawiam i oczywiście liczę na Wasze konkretne podpowiedzi :)
Dazeń

Re: System płatności ratalnej dla sklepu wordpress

Post autor: Dazeń »

W przypadku kiedy będziecie potrzebowali profesjonalnej pomocy w zakresie znalezienia optymalnego rozwiązania dla swojego sklepu online w zakresie systemu płatności ratalnej to my zdecydowaliśmy się na iRaty.pl który działa bardzo dobrze. Przede wszystkim stabilny, szybko rozpatrują wnioski, klienci z warunków zadowoleni i my również bo sprzedaż ładnie to rozwiązanie podniosło.
AntekRyś

Re: System płatności ratalnej dla sklepu wordpress

Post autor: AntekRyś »

Też uważam, że to bardzo dobry kierunek poszukiwań oraz sprawdzania optymalnych rozwiązań dla swojego biznesu online, w mojej ocenie iRaty daje duże możliwości i też jak do tej pory współpracując z nimi od pół roku bardzo fajnie się sprawuje. Zajrzyj sobie na https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca gdzie znajdziecie konkretne informacje, ale i skontaktujecie się z nimi żeby rozwijać ewentualne pytania ;)
Hygieł

Re: System płatności ratalnej dla sklepu wordpress

Post autor: Hygieł »

AntekRyś pisze: ↑29 lip 2021, 22:03 Też uważam, że to bardzo dobry kierunek poszukiwań oraz sprawdzania optymalnych rozwiązań dla swojego biznesu online, w mojej ocenie iRaty daje duże możliwości i też jak do tej pory współpracując z nimi od pół roku bardzo fajnie się sprawuje. Zajrzyj sobie na https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca gdzie znajdziecie konkretne informacje, ale i skontaktujecie się z nimi żeby rozwijać ewentualne pytania ;)
Dzięki wielkie za informacje, wygląda to ciekawie u nich. Trzeba będzie się w najbliższych dniach się zastanowić.
ArturLuś

Re: System płatności ratalnej dla sklepu wordpress

Post autor: ArturLuś »

Obsługą płatności ratalnych w naszym przypadku zajmuje się iRaty.pl i ja osobiście bym radził Wam postawić na ich wiedzę, doświadczenie i ułatwienia zakupów droższych produktów i urządzeń osobom prywatnym i firmom. Z pewnością zobaczycie pozytywnie zmiany sprzedażowe jakie może przynieść
ODPOWIEDZ