System płatności online

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Ertiś

System płatności online

Post autor: Ertiś »

Słuchajcie, planuję otworzyć sklep internetowy ze zdrową żywnością i naturalnymi kosmetykami. Powoli sobie już wszystko układam, porządkuję, robię listę rzeczy, które muszę załatwić. Zastanawiam się nad systemem płatności on-line. Podpowiedzcie, jaką bramkę płatności wybrać do takiego biznesu? Zależy mi na łatwiej obsłudze. Co sprawdza się u Was?
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: System płatności online

Post autor: rudolf »

Faktycznie sam system płatności online jest czymś niezwykle ważnym i tym bardziej jeśli planujemy mieć swój sklep internetowy. Ja z powodzeniem korzystam z płatności online od https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i jestem z tego wyboru bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
pasta
Posty: 71
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:09

Re: System płatności online

Post autor: pasta »

Zgadzam się, to jest bardzo ważna sprawa ale równie ważne jest fakturowanie online . U nas mamy taki program, który potrafi również obsługiwać drukarki fiskalne, księgować wpłaty z banków czy importować dokumenty bezpośrednio do księgowej. A wystawianie faktur jest bajecznie proste - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.
bałączek

Re: System płatności online

Post autor: bałączek »

Nie tylko w sklepie internetowym Bluemedia się sprawdza, na https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online masz opisane funkcjonalności systemu - od dawna są liderami w obsłudze małych i dużych firm. Stale udoskonalają swoje usługi by sprostać wymagającym więc na nich stawiaj
ODPOWIEDZ