Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Żaczka

Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Żaczka »

Hej!
Jestem w trakcie kompletowania urządzeń do swojego gabinetu kosmetycznego. Większość niezbędnych już mam, jednak rozglądam się jeszcze za urządzeniem do liftingu twarzy. Czy ktoś z was zna urządzenie do tego celu, godne uwagi? Zależy mi, by szkolenie było w cenie.
Kaśia

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Kaśia »

Jeśli miałabym dzisiaj kupować do swojego gabinetu urządzenie do liftingu twarzy, to zdecydowanie byłaby to Qtera. Więcej na temat tego urządzenia, znajdziesz pod tym adresem https://ifapro.pl/qtera-rf/. Koniecznie sprawdź jego specyfikacje, moim zdaniem jest bardzo dobra.
Łucja0982

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Łucja0982 »

Może nie jest to typowy sprzęt do gabinetu kosmetycznego ale może być przydatny wraz z rozwojem firmy. Mówię tu o systemie CRM, jest to coś co ułatwia zarządzanie firmą oraz relacjami z klientami. Kiedy przedsiębiorstwo będzie się rozwijać, rozrośnie się i zacznie się zatrudniać większą liczbę osób, może być to coś co ułatwi zarządzanie przedsiębiorstwem. Ja polecam oprogramowanie od FIRMAO, jest to moim zdaniem najlepszy program na rynku. Warto sprawdzić ich ofertę: https://firmao.pl/ds
Łucja

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Łucja »

Kaśia pisze: ↑18 lip 2021, 20:42 Jeśli miałabym dzisiaj kupować do swojego gabinetu urządzenie do liftingu twarzy, to zdecydowanie byłaby to Qtera. Więcej na temat tego urządzenia, znajdziesz pod tym adresem https://ifapro.pl/qtera-rf/. Koniecznie sprawdź jego specyfikacje, moim zdaniem jest bardzo dobra.
Odwiedziłam stronę, którą podałaś i jestem wręcz zachwycona, specyfikacją tego urządzenia. Nie ukrywam, że miałam na oku inne ale teraz chyba muszę się dobrze zastanowić, które wybrać. Na pewno skontaktuje się z dystrybutorem i poproszę o więcej szczegółów.
Kiśia

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Kiśia »

Czy na tej stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/, mogę złożyć zamówienie? Zastanawiam się od dłuższego czasu, nad zakupem urządzenia do liftingu twarzy. Chciałam mieć większy zakres usług w swoim gabinecie kosmetycznym. Myślicie, że Qtera będzie dobrym wyborem?
Bośa

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Bośa »

Kiśia, najlepiej zrobisz jak się z nimi skontaktujesz. Dzięki temu, nie będziesz miała żadnych wątpliwości. Osobiście, jeszcze nie robiłam u nich zakupów ale mam zamiar kupić u nich Qtere. Jednak dopiero pod koniec roku. Teraz przez pandemie, mam inne pilniejsze wydatki.
ODPOWIEDZ