Sprawy związane z BHP.

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Czarek
Posty: 3
Rejestracja: 01 sty 2019, 21:10

Sprawy związane z BHP.

Post autor: Czarek »

Kto prowadził działalność powinien wiedzieć, że sprawy związane z BHP to takie, które mogą bardzo dużo kosztować pracodawce jeśli się coś stanie a nie wszystko będzie prawidłowo, odsyłam więc Was do miejsca gdzie wszystko związane z tym tematem znajdziecie - https://www.portalbhp.pl/zmiany-w-prawi ... -8569.html

W zasadzie portal przydatny zarówno dla osób, które prowadzą sami te sprawy u siebie jak i dla osób, które zajmują się BHP na etacie.
Awatar użytkownika
rafcio
Posty: 107
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: rafcio »

Jeśli chodzi o BHP w firmie to polecam zapoznać się z ofertą sklepu https://prosave.pl/ który sprzedaje wszelkie produkty ochronne tego typu. Mają atrakcyjne ceny oraz darmową wysyłkę więc warto korzystać z ich oferty. O BHP w firmie należy dbać i przestrzegać bo skutki zaniedbań są zazwyczaj tragiczne.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 282
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: urbanczyk »

Oczywiście, że te elementy są bardzo ważne. Ale nie można zapomnieć o odpowiednim przeszkoleniu pracowników. Kiedyś takie szkolenia wiązały się ze sporym wydatkiem i stratą czasu. Dziś są na rynku firmy jak ta https://safetymark.pl/szkolenia/szkolenie-bhp/ , które prowadzą szkolenia szybko, skutecznie, ciekawie.
Awatar użytkownika
majka
Posty: 225
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:45

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: majka »

Sprawy związane z BHP są szalenie istotne. Nie każdy wie, ale np. za brak odpowiedniego przeszkolenia pracowników w tym zakresie, grożą kary. Na szczęście są na rynku firmy jak ta https://www.sdps.com.pl/, które organizują szkolenia wstępne i okresowe. Również przez internet - w formie e-learningu.
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 45
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:37

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: dorotija »

Każdy przedsiębiorca wie, że wszelkie sprawy związane z BHP są niezwykle ważne. Szkolenia to jeden z głównych elementów. Jeśli chodzi o sprawdzoną firmę, która takie spotkania organizuje to zerknijcie sobie na ofertę http://www.progres-bhp.pl/. Niewygórowane ceny, wieloletnie doświadczenie w branzy i kompleksowa oferta - świadczą też usługi związane z BHP i PPOŻ.

kabel hdmi kraków
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: Szefowa »

Bardzo ważne jest w przypadku prowadzenia własnej firmy i zatrudniania w niej ludzi, aby zapewnić swoim pracownikom profesjonalne szkolenia BHP, czyli z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest wiele firm, które zajmują się przeprowadzaniem tego typu szkoleń, my na przykład korzystaliśmy z oferty firmy http://bhpszkolenia.pl/ i byliśmy bardzo zadowoleni. Zrobili oni zarówno szkolenia wstępne, jak i później będą również robili szkolenia okresowe, które jak wiadomo również są bardzo istotne. Polecamy współpracę z nimi, zwłaszcza, jeśli prowadzicie Wasze firmy w Wielkopolsce.
Awatar użytkownika
Gabrie
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:18

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: Gabrie »

Nigdy nie interesowałem się tym tematem. Dlatego Wasze komentarze są dla mnie bardzo ciekawe. Może w końcu się czegoś dowiem na ten temat. Liczę na dalszą dyskusję.
... trzeba ufać własnym przeczuciom, nawet jeśli człowiek nie wie, skąd się one biorą".
Awatar użytkownika
brodka
Posty: 113
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:02

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: brodka »

Jeśli o szkolenia bhp chodzi i szukalibyście do tego profesjonalnej firmy to warto w tym celu skontaktować się z https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ . Firma na rynku od lat, mają znakomite doświadczenie i bardzo dobrze szkolą.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: rudolf »

Z pewnością jeśli chcemy w dobry sposób robić BHP to jestem zdania, że również należy do tego grona włączyć maty gumowe https://www.alumatex.pl/produkty/maty-gumowe/ które przecież zapewniają maksimum bezpieczeństwa. Są one ważnym elementem na każdym stanowisku pracy. Oczywiście również możemy włączyć w to maty antyzmęczeniowe.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:27

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: Mikka »

Zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa w poszczególnych pracach jest bardzo istotne. Dlatego najważniejszy jest chociażby zakup odpowiednich butów, które zapewnią nam ochronę stóp. Tutaj https://www.bhp-gabi.pl/k11,ochrona-nog.html możecie znaleźć bardzo duży wybór najróżniejszych modeli.
Awatar użytkownika
Kinga34
Posty: 174
Rejestracja: 22 gru 2018, 21:43

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: Kinga34 »

Zasady BHP jak i PPOŻ są niezwykle ważne, jeśli chcemy żeby dany budynek czy to prywatny czy firmowy spełniał wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Jeśli sami nie do końca jesteście pewni, czy umiecie sobie z tym poradzić to warto jest skonskultować się z profesjonalistami - https://safetymark.pl/dokumentacja/wyma ... -obiektow/ Dzięki temu budynek zostanie objęty całkowita i skuteczną ochroną przeciwpożarową.
:)
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: Zbyszek92 »

Prócz szkoleń, pamiętajcie by zaopatrzyć swoje firmy w odzież bhp najwyższej jakości, jak np tą z https://anco.com.pl/. Prócz normalnej odzieży roboczej, znaleźć tam też można sprzęt specjalistyczny, jak np. kombinezony i maski ochronne, chroniące przed wirusami, opryskami czy również smogiem. Pamiętajcie, że bezpieczeństwo zawsze powinno być najważniejsze, dlatego też polecam sprawdzić pełną ofertę Anco.
Awatar użytkownika
marianka
Posty: 118
Rejestracja: 07 sie 2019, 16:58

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: marianka »

Bezpieczeństwo to podstawa. Także zgadzam się z wami, wszelkie takie akcesoria na pewno się przydadzą. Ja dodam od siebie, że warto też mieć taśmy ostrzegawcze, a te znajdziecie w bardzo dobrej jakości https://tasmaznadrukiem.pl/tasmy-ostrzegawcze.html . Za pomocą nich możecie wyznaczyć niebezpieczny teren etc.
Awatar użytkownika
rafek34
Posty: 75
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:43

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: rafek34 »

Bhp jest w biznesie bardzo ważne. Jeżeli macie firmy to warto robić szkolenia z bhp, ale też z pierwszej pomocy by zapewnić w firmie jeszcze większe bezpieczeństwo. Super kursy znajdziecie w Bydgoszczy na https://www.kursysos.pl .
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 84
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:53

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: fiona45 »

Często podczas pracy nie zwracamy uwagi na bezpieczeństwo, a powinniśmy. Warto myśleć i starać się czuć bezpiecznie w każdej sytuacji. Ostatnio widziałam ciekawe propozycje szelek https://www.assecuro.pl/category/szelki-bezpieczenstwa , takie są przydatne na pracy na wysokościach, bo każda wysokość może być zagrożeniem.
Awatar użytkownika
Loipeld
Posty: 64
Rejestracja: 29 gru 2019, 10:27

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: Loipeld »

W kwestii BHP na halach produkcyjnych polecam wam zajrzeć do oferty tej firmy https://zabezpieczono.pl/ . Oferują oni różnego rodzaju bramki bezpieczeństwa, któe według mnie powinny być niezbędne na każdej hali produkcyjnej. Na pewno warto zajrzeć do ich oferty jeśli tego typu biznes prowadzicie
Awatar użytkownika
lakilan
Posty: 38
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:58

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: lakilan »

Z pewnością kwestia BHP jest kluczowa w każdej firmie. Bez odpowiedniego oszacowania ryzyka, dokumentacji oraz procedur pracownicy są narażeni na niebezpieczeństwo podczas wykonywania swoich obowiązków. Dlatego warto jest pokusić się o dobrej jakości, bogate w wiedzę szkolenie. Tego typu szkolenia organizuje np. Centrum BHP s.c.  (ul Flisaków 8, 03-043 Warszawa). Profesjonalny trener przygotuje program szkoleniowy dopasowany induwidualnie do profilu Waszej działalności, żeby treść była jak najbardziej przydatna.
Życie to są chwile.
oleggŚ

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: oleggŚ »

Bardzo dobra firma szkoleniowa z Katowic oferująca szkolenia z BHP i przeciwpożarowe a także kursy pierwszej pomocy to Inka https://bhp-inka.pl/szkolenia-bhp/ Firma jest solidna i profesjonalna, szkolenia prowadzą doświadczeni specjaliści BHP a cenowo jest w porządku. W grę u nich wchodzi też sprzedaż gaśnic i ich przeglądy, także jak widzicie firma działa kompleksowo i to nam się bardzo podoba.
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 201
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: krakowska »

lakilan pisze: ↑21 cze 2020, 20:08 Z pewnością kwestia BHP jest kluczowa w każdej firmie. Bez odpowiedniego oszacowania ryzyka, dokumentacji oraz procedur pracownicy są narażeni na niebezpieczeństwo podczas wykonywania swoich obowiązków.
To prawda ale myślę że te wszystkie sprawy związane z BHP lepiej jest zlecić zewnętrznej firmie która się tym zajmuje zawodowo https://www.agm-konsulting.pl/, my jako forma korzystamy z tzw outsourcingu BHP i to jest bardzo korzystne rozwiązanie
łemn

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: łemn »

BHP związane jest także z odpowiednim ubraniem. My odzież ochronną kupujemy wyłącznie w jednym sklepie internetowym bhp MADO https://mado.com.pl/2-sklep Zaopatrzeni są naprawdę dobrze, ceny mają atrakcyjne, do tego posiadają wysokiej jakości produkty. Kupujemy tam kombinezony, maseczki, ale też oznakowania bhp, słuchawki, itp. Z ich produktów jesteśmy w pełni zadowoleni, dobrze nam się sprawdzają, polecam.
Agataś

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: Agataś »

Sprawy związane z Bhp w firmie są bardzo ważne i dobrze jest mieć wszystko aktualizowane na bieżąco. My korzystamy z firmy www.bhpikadry.com.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma działa na terenie całego województwa lubelskiego i dojeżdża do Klienta, to bardzo wygodne z perspektywy przedsiębiorcy. Dzięki firmie www.bhpikadry.com.pl jesteśmy w pełni spokojni o wszelkie sprawy bhp.
Ąnnâsmith

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: Ąnnâsmith »

Amazing write-up! This is worth to share. Very informative. So much fun and easy to read! I truly appreciate the time and effort you put it. Surely my friends will be interested in your writing. I am impress of what i`ve seen here. Completely defined, keep it up all the time วิธีสมัครบาคาร่า
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Sprawy związane z BHP.

Post autor: fanlechbiznes »

Bardzo ważne są również cykliczne szkolenia związane z BHP, dzięki nim lepiej zapamiętujemy procedury, stosujemy się do nich a nasza praca jest dużo bezpieczniejsza. Ten temat dotyczy każdego, również osoby techniczne https://sqda.pl/e-learning/szkolenie-ok ... hnicznych/ . Każdy pracownik powinien znać te zasady, dla każdego z nich są one również nieco inne, żeby odciążyć naszą organizację można skorzystać z kursów SQD Alliance.
ODPOWIEDZ