Specjaliści od oczyszczania ścieków

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Jana_83
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2021, 17:23

Specjaliści od oczyszczania ścieków

Post autor: Jana_83 »

Witajcie moi drodzy. Współpracowaliście kiedykolwiek ze specjalistami od oczyszczania ścieków? Ja chyba będę musiała się z nimi skontaktować, bo uzdatnianie wody Łódź, to coś, na co w moim zakładzie zwracamy szczególną uwagę. Powiecie mi mniej więcej, jak taka współpraca wygląda? Byłoby świetnie.
MazurekJacek

Re: Specjaliści od oczyszczania ścieków

Post autor: MazurekJacek »

Zapytaj w firmie Twoja Czysta Woda, byli u mnie jakiś czas temu w Jaworznie https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/jaworzno/ więc może coś zaradzą na Twój problem. Czym szybciej się tym zajmiesz tym szybciej w Twoim kranie będzie czysta woda. Zadzwoń najlepiej jeszcze dzisiaj, w soboty też pracują.
Eros_33

Re: Specjaliści od oczyszczania ścieków

Post autor: Eros_33 »

Ja miałem okazję współpracować z firmą ESC Global z miejscowości Dołuje, która specjalizuje się w tematyce uzdatniania i kondycjonowania wody. U mnie akurat sprawa dotyczyła wody w zakładzie, którego jestem właścicielem - woda musiała zostać przebadana i potraktowana odpowiednimi środkami chemicznymi. Specjaliści z ESC Global zadbali o wykonanie szczegółowej analizy wody, a także dobrali substancje, mające zapewnić jej zdatność do picia. Wszystko zostało wykonane jak należy i dzisiaj co do stanu wody nie ma żadnych zastrzeżeń. Polecam serdecznie w sprawie wszelkich kwestii tego typu zgłaszać się właśnie do ESC Global, bo mają nowoczesne laboratorium i zapewniają dokładne i wiarygodne wyniki badań.
ODPOWIEDZ