Sklep z herbatami

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
mojżesz-67
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 20:58

Sklep z herbatami

Post autor: mojżesz-67 »

Cześć. Zdecydowałem wreszcie, że w najbliższym czasie otworzę własny sklep z herbatami ze świata, więc powoli muszę budować ofertę. Na pewno zależy mi, żeby była w niej matcha, bo wiem, że dużo osób o nią pyta. Myślicie, że warto zamówić ją z freshandgreen.pl?
Awatar użytkownika
delia_71
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 3:01

Re: Sklep z herbatami

Post autor: delia_71 »

Najlepsza zielona herbata matcha jest dostępna właśnie w Fresh & Green. Ma doskonały smak i świeżość, a na dodatek jest organiczna. Lepszej nigdzie indziej nie piłam, więc zdecydowanie warto ją zamówić.
GośkaPL

Re: Sklep z herbatami

Post autor: GośkaPL »

Świetny pomysł na biznes. Mam nadzieje, że Ci wyjdzie, ponieważ sama uwielbiam herbatę. Jeśli chodzi o wyposażenie sklepu, to mogę polecić Ci ofertę firmy https://www.iglootechnika.pl/wyposazenie-sklepow. Ja zamówiłam stamtąd klimatyzację, regały metalowe i lady sprzedażowe. Wszystkie elementy wyposażenia posiadają wysoką jakość oraz estetyczny wygląd.
uliś

Re: Sklep z herbatami

Post autor: uliś »

Warto na pewno zorientować się gdzie kupić Yerba mate. Ten napój zyskuje bowiem coraz więcej zwolenników. Nie tylko chodzi tuta o walory smakowe, ale również o właściwości zdrowotne, bo to jest niezwykle ważne. Trzeba się też dowiedzieć jak parzyć yerbe, bo nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać. Pomyślcie koniecznie o takim rozwiązaniu. Można bowiem w ten sposób połączyć przyjemne z pożytecznym.
ODPOWIEDZ