Satysfakcja pracowników

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 282
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Satysfakcja pracowników

Post autor: urbanczyk »

Jak zbadać satysfakcję pracowników?
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Satysfakcja pracowników

Post autor: kapuc »

Myślałeś już o grywalizacji? Wiele osób jednak pojęcie grywalizacji myli z innymi pojęciami. Warto o tym poczytać na stronie http://adnext.pl/onas/grywalizacja-w-ma ... lnosciowe/. Mają tam wiele ciekawych propozycji właśnie tego typu. Wszystko jest dobrym rozwiązaniem dla firmy, ale z rozsądkiem. Myślę, że tego typu grywalizacja to klucz do sukcesu.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Satysfakcja pracowników

Post autor: Szefowa »

A skoro już o pracownikach mowa, to jak szukacie pracowników tymczasowych do Waszych firm? Korzystacie czasami z pomocy jakiś agencji pracy? Widziałam ostatnio na stronie https://polandworkforce.com/, że agencja Poland Workforce pomaga właśnie w takich poszukiwaniach. Dzięki nim można nawet zdobyć pracowników z zagranicy. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Satysfakcja pracowników

Post autor: Zbyszek92 »

Tak. Współpracujemy z agencją https://grupaprogres.pl/agencja-pracy-bialystok/ . Mówiąc szczerze, to bez ich pomocy byłoby ciężko. Nie mamy specjalistów od HR i takie rozmowy kwalifikacyjne czy wstępne selekcje nie są naszymi mocnymi stronami. Dzięki współpracy z ta firmą dostajemy gotowe kandydatury do pracy.
Śnieżka

Re: Satysfakcja pracowników

Post autor: Śnieżka »

Myślę, że obecnie wiele firm korzysta z takich usług. Agencje pracy mają co raz więcej zleceń. Sama współpracuję z https://atlaswork.pl/ . Rzeczywiście takie rozwiązanie to duże uproszczenie.
Ździebełko

Re: Satysfakcja pracowników

Post autor: Ździebełko »

Bardzo dużo bieżących informacji, które dotyczą prowadzenia firmy, można znaleźć na portalu Joblife. Poruszane są tam kwestie ściśle prawne, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wszelkie aktualności gospodarcze i przemysłowe. Najciekawszy jest dział z zarobkami!

błonia na zarabiu
ODPOWIEDZ