SAP. CRM itd

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Iskrownik
Posty: 4
Rejestracja: 09 paź 2019, 21:43

SAP. CRM itd

Post autor: Iskrownik »

Hej, moja firma zaczyna się rozrastać. W momencie, w którym spraw do ogarnięcia jest za wiele, zwykłe google sheety przestaja wsytarczać:D Macie do polecenia jakiś system typu SAP? Z czego korzystacie?

spawanie w osłonie argonu
Awatar użytkownika
Hubertsa76
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:37

Re: SAP. CRM itd

Post autor: Hubertsa76 »

Cześć!

Cieszę się, że wszystko idzie dobrze. Pytanie jest jednak zbyt ogólne. Czego dokładnie potrzebujesz? Mowa o zarzadzaniu sprzedaza i raportowanie statusów klientów? Zarządzanie rachunkowością? Projektami? Podaj wiecej szczegółów.

Ja korzystam z s 4hana. Implementacja przebiegła gładko i jestem zadowolony. Dużo można o tym pisać wiec najlepiej sprawdz sobie ta strone.
Awatar użytkownika
AgnieszkaW
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2019, 22:54

Re: SAP. CRM itd

Post autor: AgnieszkaW »

My korzystamy z sap erp Poradziliśmy się eksperta z SidGroup i pomógł nam dobrać najlepsze dla nas rozwiązanie :)
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: SAP. CRM itd

Post autor: Szefowa »

Takie nowoczesne systemy SAP są sporym udogodnieniem dla firmy. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że ich wdrożenie i utrzymanie w przedsiębiorstwie wcale nie jest takie proste. Myślę, że warto w tym zakresie skorzystać z profesjonalnej pomocy. Na stronie http://pawluskiewicz.com.pl/sap-maintenance-w-firmie/ znajdziecie na ten temat więcej informacji, polecam ;)
śćak

Re: SAP. CRM itd

Post autor: śćak »

Jeśli chodzi o sprawniejsze zarządzanie firmą to mogę polecić Ci system CRM Firmao który zawiera ERP. Nie dość, że w jednym miejscu masz moduł, który służy do zarządzania magazynem, kompletacją czy produkcją to dodatkowo możesz zarządzać swoją firmą, czasem pracy pracowników, czy fakturami. W jednym systemie masz dostęp do maili oraz do powiązanych z nimi kontrahentów, czy dokumentów. Sprawdź sobie na
www.firmao.pl/ds. Przez 14 dni program jest darmowy, a można przetestować sobie wszystkie funkcje.
eaś

Re: SAP. CRM itd

Post autor: eaś »

Właśnie wchodzę w te tematy i powiem wam, że dla mnie nie ma lepszego sposobu, niż na przykład poszukanie odpowiedniego systemu do naszego biznesu. No i wstępnie wydaje mi się, że nie ma to jak takie Stowarzyszenie archiwistów , gdzie możecie odpowiedni system po prostu wdrożyć. Nie wiem, czy to Wam pomogło, ale nie ma za co.
Łukasz74

Re: SAP. CRM itd

Post autor: Łukasz74 »

Moim zdaniem dobrze jest mieć w swojej firmie system CRM. Jest to naprawdę dobre narzędzie, które usprawnia nie tylko zarządzanie relacjami z klientami, ale również zarządzanie biznesem. W mojej firmie korzystam z systemu FIRMAO. Moim zdaniem jest to jedno z najbardziej niedocenianych oprogramowań tego typu, a szkoda, bo jest naprawdę bardzo dobre! https://firmao.pl/ds
betsonek

Re: SAP. CRM itd

Post autor: betsonek »

Moim zdaniem największą różnicę robi Berberis i chyba to powinien być główny cel. Jeśli przemyślicie temat, dopasujecie każdy element, to szybko zauważycie zmianę. Ale nie spodziewajcie się od razu cudów. Nad dużą poprawą sytuacji trzeba po prostu solidnie popracować, inaczej oczekiwanego efektu zwyczajnie nie będzie.
ODPOWIEDZ