Raty w sklepie internetowym

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Krzyś

Raty w sklepie internetowym

Post autor: Krzyś »

Wiele osób posiada sklepy internetowe na platformie IAI. Jednak nie każdy wie, że może w nich wprowadzić dla swoich klientów, płatność ratalną. Pod tym adresem https://www.idosell.com/pl/blog/dodalis ... 1235327036, znajdziecie więcej informacji na ten teamt.
Awatar użytkownika
plakkan
Posty: 34
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:28

Re: Raty w sklepie internetowym

Post autor: plakkan »

Wiele sklepów posiada takie opcje jak np. https://www.stiga.pl/sklep/urzadzenia-a ... ab-24-ae-1 u nich kupowałem sprzęt na raty. W jaki sposób się to od strony technicznej ogarnia to nie wiem, ale ciesze się, że dają taką możliwość :D
Ewelina

Re: Raty w sklepie internetowym

Post autor: Ewelina »

Ja ostatnio w sklepie online skorzystałam z płatności ratalne Twisto. Nie była to jakaś ogromna kwota, bo raptem 600 zł, ale podzieliłam sobie ja na 3 raty po 200 zł, czego praktycznie w budżecie nie odczułam. Co najważniejsze, wybranie 3 rat, nie generuje żadnych dodatkowych kosztów - ile rzecz kosztowała tyle się płaci, w ratach. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, wystarczy się zarejestrować do Twisto i już. Można też podzielić płatność na więcej rat - maksymalnie 12, ale wtedy wiąże się to z dodatkowymi kosztami.
jolantap

Re: Raty w sklepie internetowym

Post autor: jolantap »

@Ewelina ja również korzystam z Twisto. Mam je już od dawna. Cieszę się bo widzę, że teraz już bardzo dużo sklepów ma ta opcję płatności u siebie.
Jeśli chodzi o raty to ja tylko raz rozkładałam płatność na raty i powiem szczerze, że bardzo mi to wtedy pomogło.
W zdecydowanej większości przypadków korzystam z płatności odroczonej zarówno przy zakupach internetowych jak i stacjonarnych. Aplikacja w telefonie pozwala mieć wszystko pod kontrolą, także przydaje się bardzo. Czas na spłatę również dla mnie ok
ODPOWIEDZ