Program

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2019, 0:09

Program

Post autor: Marysia_89 »

Czesc,

Znacie jakis system ktory pomoze w przychodni? :)
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 28
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:13

Re: Program

Post autor: Alicja88 »

Czesc,

Jezeli chcesz kupic oprogramowanie dla placówek medycznych to polecam wejsc na strone egabinet.pl Moi rodzice korzystaja u siebie w gabinecie dentystycznym z takiego rozwiazania i sa bardzo zadowoleni z tego :)
Awatar użytkownika
roben
Posty: 128
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:13

Re: Program

Post autor: roben »

Szukałam ostatnio jakiegoś dobrego programu, ponieważ straciliśmy firmowe pliki z jakiegoś powodu. Jednak kierownik mi poradził mi, abym zadzwoniła do firmy Ontrack, bo jeśli chodzi o odzyskiwanie danych warszawa , są podobno nieodzowni. Okazało się, że to faktycznie specjaliści z prawdziwego zdarzenia. Jeśli będziecie szukali oprogramowania do odzyskiwania danych, to oni właśnie takim dysponują.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Program

Post autor: Szefowa »

A skoro już mowa o różnych programach dla firm, to czy kojarzycie może nowoczesne systemy od firmy Primesoft? Służą one głównie do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej i jest o nich mowa na stronie http://www.primesoft.pl/. Jak sądzicie, czy takie systemy mogą okazać się w firmie przydatne?
Awatar użytkownika
marianka
Posty: 118
Rejestracja: 07 sie 2019, 16:58

Re: Program

Post autor: marianka »

4. A ja właśnie prowadzę sklep internetowy i ktoś mi polecił usługi e-commerce https://brandactive.pl/uslugi-e-commerce/ . Czy może kojarzycie tą firmę i czy polecacie ją? Słyszałam, że dzięki nim można zwiększyć sprzedaż swoich usług/produktów. Zapewniają oni efektywną obsłuę marketingową, wsparcie strategiczne, a także wiele innych rozwiązań.
kłos

Re: Program

Post autor: kłos »

Jeśli chodzi o oprogramowanie do gabinetu fizjoterapeutycznego, to można znaleźć na rynku takie aplikacje, wykorzystujące intuicyjny interfejs dzięki czemu personel nie wymaga jakiegoś skomplikowanego przeszkolenia do ich obsługi. Warto sobie sprawdzić ten program.
soniś4333

Re: Program

Post autor: soniś4333 »

Uważam, że system sap https://www.bpxglobal.com/o-nas/ to bardzo dobre rozwiązanie systemowe dla wielu różnych firm, dlatego uważam, że jak najbardziej powinniście zerknąć na całą ofertę. Wdrożenie takiego systemu wcale nie jest trudne. Potrzebnych jest tylko kilka podstawowych wymagań.
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 184
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: Program

Post autor: krakowska »

Nie zależnie od tego jakie macie programy w firmach to warto używać do służbowych rozmów bezpiecznego komunikatora, najlepiej takiego https://mamstartup.pl/usecrypt-w-gronie-czlonkow-amcham gdzie rozmowy i połączenia są szyfrowane i nie można ich skopiować
cześć

Re: Program

Post autor: cześć »

U nas świetnie sprawdził się system od Firmao CRM : http://www.firmao.pl/ds . oprogramowanie jest bardzo intuicyjne i można go używać z każdego urządzenia. Z tego co widzę u nich na stronie to mają 14 dni testowania za darmo, więc naprawdę warto spróbować http://www.firmao.pl/ds
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

Re: Program

Post autor: gromna »

Słyszałam o takim narzędziu jak https://gymplanner.com/ dla gabinetów fizjoterapii, ale też podobno stosuje się je w przypadku dietetyków czy trenerów personalnych. Czy ktoś może z tego narzędzia korzysta i mógłby pochwalić się swoimi wrażeniami? Byłabym wdzięczna, bo szukam najlepszego rozwiązania do własnego gabinetu
Łucja0982

Re: Program

Post autor: Łucja0982 »

Polecam korzystanie z systemu CRM. W moim przypadku korzystanie z tego programu usprawniło działanie firmy. Ja korzystam z systemu od FIRMAO i jestem bardzo zadowolona. Program jest łatwy w obsłudze, intuicyjny oraz posiada wszystkie właściwości jakie powinien posiadać tego typu system.
danaraś

Re: Program

Post autor: danaraś »

Jasne, że jeśli jesteś lekarzem, to musisz mieć program, by zawsze wiedzieć, co danemu pacjentowi dolega. Ja chodziłam do takiego ginekologa, który nie prowadził kartoteki. W związku z czym po półtorej roku to mnie się lekarka pytała, czy miałam robione wyniki badań. Nie pozwól sobie na to i pamiętaj, że ważne jest przechowywanie dokumentacji medycznej .
ODPOWIEDZ