Produkcja mebli

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
PrittyWomen
Posty: 123
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:07

Produkcja mebli

Post autor: PrittyWomen »

Znajomy podpowiada mi , zebyśmy otowrzyli współny interes jakim jest produkcja mebli. Ja co prawda średnio się na tym znam ale wiem, ze on jest fachowcem. Znalazłam już nawet firmę https://volpato.pl/ , która ma dodatki do mebli, które byłyby nam niezbędne. Sadzicie, ze to dobry interes?
Awatar użytkownika
rywal
Posty: 60
Rejestracja: 05 sty 2020, 22:45

Re: Produkcja mebli

Post autor: rywal »

Czemu nie? Jeśli dobrze określicie założenia i projekt mebli będzie dobry, to biznes powinien się udać. Zajmowanie się produkcją nie należy do rzeczy łatwych. Szczególnie jeśli ktoś nie miał z tym tematem wcześniej styczności. Polecam zainwestować w oprogramowanie zarządzania produkcją https://www.system-smart.pl/oprogramowa ... agazynowy/, które ułatwi planowanie. Pomoże rozdzielić obowiązki pracownikom i wykona cykliczne raporty.
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: Produkcja mebli

Post autor: nina »

Warto na pewno zastanowić się nad usprawnieniem wielu procesów. Tutaj https://corobotics.pl/ sobie zerknijcie. Są tam bowiem różnego typu roboty, które mogą pracować bez przerwy i to w różnych warunkach. Zastanówcie się koniecznie nad tego typu rozwiązaniem. Można dzięki temu sporo zyskać i przede wszystkim wszelkie prace będą wykonane na czas.

technika pasteli
Awatar użytkownika
suretlogist
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 13:16

Re: Produkcja mebli

Post autor: suretlogist »

W firmie, która zajmuje się produkcją towarów warto wziąć pod uwagę logistykę produkcji aby usprawnić pracę w firmie i osiągnąć lepszą wydajność.
Werkaś

Re: Produkcja mebli

Post autor: Werkaś »

nina pisze: ↑20 lip 2020, 16:44 Warto na pewno zastanowić się nad usprawnieniem wielu procesów.
Warto! W większości zajęliśmy się tym samodzielnie. Tylko w jednym aspekcie potrzebowaliśmy wsparcia. Okazało się, że optymalizacja procesów produkcyjnych nie jest naszą mocną stroną. Skorzystaliśmy z usług firmy Entra Group https://entra-group.eu/ i zdecydowaliśmy się na audyt. Dalej poszło już z górki.
ODPOWIEDZ