Pranie odzieży pracowniczej

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Modest96
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2020, 2:17

Pranie odzieży pracowniczej

Post autor: Modest96 »

Witam! Zależy mi na znalezieniu dobrej pralni, która zajmuje się praniem pracowniczej odzieży. Zainteresowała mnie oferta pralnianiagara.pl, wydaje się najatrakcyjniejsza. Możecie powiedzieć mi coś więcej na temat tej pralni?
Awatar użytkownika
Tulimira86
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2021, 18:30

Re: Pranie odzieży pracowniczej

Post autor: Tulimira86 »

Ja jestem zdania, że Niagara to najlepsza pralnia chemiczna w Lublinie i zdania na pewno nie zmienię. Zawsze bardzo angażują się w zlecenia, dbają o szczegóły i terminy wykonania. Poza tym mają też bardzo atrakcyjne ceny.
Piotruś72

Re: Pranie odzieży pracowniczej

Post autor: Piotruś72 »

Z tego co wiem wypranie mocno zabrudzonej odzieży roboczej czasami nie bywa takim łatwym zadaniem. Na pewno przyda nam się domowy wybielacz, który poradzi sobie z najgorszymi plamami. Ewentulanie można oddać taką odzież do pralni ale wtedy musimy liczyć się z tym, że koszty czyszczenia mogą być nie adektwatne do tego ile taka odzież jest warta.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Pranie odzieży pracowniczej

Post autor: monka »

Odzież pracowniczą najlepiej jest prać w pralni. Szczególnie polecam wybrać do tego pralnię oferującą się pod adresem: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Jej oferta jest korzystna, a do tego pralnia ma bardzo dobre opinie. Możesz być więc spokojna o swoje rzeczy pracownicze.
Awatar użytkownika
remigiuszsikora
Posty: 55
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:23

Re: Pranie odzieży pracowniczej

Post autor: remigiuszsikora »

Najlepiej szukać w jakiś regionie. Musi być to oferta bardzo mocno sprecyzowana. Innego wyjścia nie ma. Ale z tego co wiem, są firmy, które starają się aby ich oferta była bardzo trwała i mocna. Nie ukrywam, że wszystko zależy od tego, jakie ma się fundusze. Od tego jednak co tu dużo mówić, bardzo wiele zależy. Trzeba mieć tego świadomość.
zośka

Re: Pranie odzieży pracowniczej

Post autor: zośka »

Jeśli macie pralnie, to tutaj https://sklep.clovin.com.pl/plyny-do-plukania można się zaopatrzyć w proszek do prania i płyn do płukania. Zdarza się również, że firma nie ma możliwości stworzenia pralni. Może więc w takim przypadku wypłacać ekwiwalent. W takim przypadku pracownicy sami będą prali taką odzież.
ODPOWIEDZ