Praca w Niemczech... Promedica?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
charlizee

Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: charlizee »

Hej! Czy ktoś z was wyjeżdża do pracy jako opiekunka w niemczech z firmą Promedica? Jak wam się podoba praca tam? Coraz częściej myśle o pracy za granicą. W Polsce zarobki sa niskie a ceny rosną jak szalone... Nie wiem co będzie dalej i jakoś nie widzę siebie pracującej w tym kraju.

święta ewelina patronka
miaa

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: miaa »

charlizee pisze: ↑20 paź 2021, 22:52 Hej! Czy ktoś z was wyjeżdża do pracy jako opiekunka w niemczech z firmą Promedica? Jak wam się podoba praca tam? Coraz częściej myśle o pracy za granicą. W Polsce zarobki sa niskie a ceny rosną jak szalone... Nie wiem co będzie dalej i jakoś nie widzę siebie pracującej w tym kraju.
Ja pracuję w Promedica od dawna i jestem zadowolona! Praca mi się podoba chociaż nie jest lekko. Firma wywiązuje się z umowy, wypłata jest odpowiednia a atmosfera w firmie bardzo fajna. Nie mam na co narzekać.
larysa

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: larysa »

Pracowałam w Promedica prawie rok zanim zaszłam w ciążę i bardzo sobie tę pracę chwaliłam. Wszystko jest legalne, z umową i wysokim wynagrodzeniem. Zawsze kasa wpływała na czas. Organizacja wyjazdu leży po stronie firmy a ja jako pracownik niczym sie nie martwiłam. Moim zadaniem było wykonywanie pracy na miejsu.
borówka

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: borówka »

Pracuję w Promedica już pół roku i póki co nie wydarzyło się nic co sprawiłoby że chciałabym rzucić tą pracę. Wszystko jest ok. Najważniejsze dla mnie były dobre zarobki wypłacane na czas i transport do pracy. To Promedica mi zapewnia. Nie ma też problemu z kontaktem z koordynatorem.
charlizee

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: charlizee »

borówka pisze: ↑24 paź 2021, 18:47 Pracuję w Promedica już pół roku i póki co nie wydarzyło się nic co sprawiłoby że chciałabym rzucić tą pracę. Wszystko jest ok. Najważniejsze dla mnie były dobre zarobki wypłacane na czas i transport do pracy. To Promedica mi zapewnia. Nie ma też problemu z kontaktem z koordynatorem.
Dziękuję Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi! Wyślę jutro swoje CV do Promedici i zobaczymy co się wydarzy :)
ksenia456

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: ksenia456 »

Praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech, która spełnia Twoje wymagania? Już teraz jest to możliwe, jeśli skorzystacie sobie z najlepszych agencji. Jedną z nich niewątpliwie jest SeniHelp24, więc od razu zerknijcie na oferty pracy, na to, co proponują i jakie warunki mogą Wam w Niemczech zapewnić. Wiem, że nie ma większego problemu ze znalezieniem tutaj pracy.
Dinka77

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: Dinka77 »

Warto szukać sobie pracy za granicą. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby szukać sobie tej pracy poprzez sprawdzone firmy. Tutaj https://dobraopiekawdomu.pl/opiekun_ka-osoby-doroslej/ znajdziecie ofertę firmy opiekunka osób starszych Niemcy , która ma bardzo korzystne warunki zatrudnienia i gwarantuje wysokie zarobki. Polecam zajrzeć do ich oferty.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: Neya »

Rzeczywiście praca w Niemczech może być dobrym rozwiązaniem. Osoby zatrudnione w tym kraju mogą bowiem starać się o zwrot podatku. Co jest potrzebne do rozliczenia podatkowego i jak opodatkowany jest dochód w Niemczech dowiesz się tutaj: https://www.tax-pol.pl/dochody-a-zwrot- ... niemczech/. To niepowtarzalna szansa na odzyskanie nadpłaconego podatku.
Bonnik

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: Bonnik »

Warto przede wszystkim szukać nowych możliwości zawodowych, aby przede wszystkim móc robić to co w szczególności nas interesuje i jednocześnie daje fajne perspektywy zawodowe. Dlatego jak najbardziej warto będzie zajrzeć sobie na przykład do FachPracy i przekonać się jakie możliwości się pojawiają. A tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-gr ... erowaniem/ się przekonasz. No i co najważniejsze łatwiej będzie podjąć przemyślaną decyzję, aby też za granicą móc poprawić swoją sytuację finansową.
Gekon

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: Gekon »

W dzisiejszych czasach, kiedy dynamika zmian na rynku pracy jest wyjątkowo wysoka, agencje zatrudnienia stanowią most łączący potrzeby pracodawców z oczekiwaniami pracowników. Profesjonalne agencje, takie jak https://leasingteam.pl/ zapewniają nie tylko efektywną rekrutację, ale również doradztwo w zakresie zarządzania talentami i strategii rozwoju zasobów ludzkich.
Gość

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: Gość »

Jak chcecie dostać Zwrot podatku z Niemiec szybko i mieć to załatwione profesjonalnie to warto zgłosić się do firmy która się tym zajmuje. Zaoszczędzi wam to czasu i nerwów też jak nie znacie się na tym.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 269
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: urbanczyk »

Poszukujesz solidnego zatrudnienia tymczasowego? MG Solutions oferuje Ci idealne rozwiązanie! Zajrzyj do ich ofert już dziś i przekonaj się o ich profesjonalizmie oraz atrakcyjnych propozycjach. Nie czekaj dłużej, sprawdź je teraz!
tośkaaa

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: tośkaaa »

Bardzo dobrym rozwiązaniem są też jednak wyjazdy na zlecenia do Niemiec organizowane przez https://medea-opieka.pl/ . Moim zdaniem warto spróbować z nimi współpracy, co do warunków to rzeczywiście są dobre, do tego też można otrzymać premie z okazji świąt czy wakacji
koofs

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: koofs »

Warto rzucić okiem na oferty pracy na stronie https://folimpex.com.pl, jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia. Firma ta ceni sobie pracowników i oferuje im nie tylko konkurencyjne wynagrodzenie, ale także przyjazne środowisko pracy oraz różnorodne możliwości rozwoju zawodowego
ODPOWIEDZ