Praca w Niemczech... Promedica?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
charlizee

Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: charlizee »

Hej! Czy ktoś z was wyjeżdża do pracy jako opiekunka w niemczech z firmą Promedica? Jak wam się podoba praca tam? Coraz częściej myśle o pracy za granicą. W Polsce zarobki sa niskie a ceny rosną jak szalone... Nie wiem co będzie dalej i jakoś nie widzę siebie pracującej w tym kraju.
miaa

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: miaa »

charlizee pisze: ↑20 paź 2021, 22:52 Hej! Czy ktoś z was wyjeżdża do pracy jako opiekunka w niemczech z firmą Promedica? Jak wam się podoba praca tam? Coraz częściej myśle o pracy za granicą. W Polsce zarobki sa niskie a ceny rosną jak szalone... Nie wiem co będzie dalej i jakoś nie widzę siebie pracującej w tym kraju.
Ja pracuję w Promedica od dawna i jestem zadowolona! Praca mi się podoba chociaż nie jest lekko. Firma wywiązuje się z umowy, wypłata jest odpowiednia a atmosfera w firmie bardzo fajna. Nie mam na co narzekać.
larysa

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: larysa »

Pracowałam w Promedica prawie rok zanim zaszłam w ciążę i bardzo sobie tę pracę chwaliłam. Wszystko jest legalne, z umową i wysokim wynagrodzeniem. Zawsze kasa wpływała na czas. Organizacja wyjazdu leży po stronie firmy a ja jako pracownik niczym sie nie martwiłam. Moim zadaniem było wykonywanie pracy na miejsu.
borówka

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: borówka »

Pracuję w Promedica już pół roku i póki co nie wydarzyło się nic co sprawiłoby że chciałabym rzucić tą pracę. Wszystko jest ok. Najważniejsze dla mnie były dobre zarobki wypłacane na czas i transport do pracy. To Promedica mi zapewnia. Nie ma też problemu z kontaktem z koordynatorem.
charlizee

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: charlizee »

borówka pisze: ↑24 paź 2021, 18:47 Pracuję w Promedica już pół roku i póki co nie wydarzyło się nic co sprawiłoby że chciałabym rzucić tą pracę. Wszystko jest ok. Najważniejsze dla mnie były dobre zarobki wypłacane na czas i transport do pracy. To Promedica mi zapewnia. Nie ma też problemu z kontaktem z koordynatorem.
Dziękuję Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi! Wyślę jutro swoje CV do Promedici i zobaczymy co się wydarzy :)

kangur australijski ciekawostki
ksenia456

Re: Praca w Niemczech... Promedica?

Post autor: ksenia456 »

Praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech, która spełnia Twoje wymagania? Już teraz jest to możliwe, jeśli skorzystacie sobie z najlepszych agencji. Jedną z nich niewątpliwie jest SeniHelp24, więc od razu zerknijcie na oferty pracy, na to, co proponują i jakie warunki mogą Wam w Niemczech zapewnić. Wiem, że nie ma większego problemu ze znalezieniem tutaj pracy.
ODPOWIEDZ