Pomysł na biznes

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
marekkatowice45ł

Pomysł na biznes

Post autor: marekkatowice45ł »

Czy agencja eventowa to dobry pomysł na biznes? :?:
koleżanka

Re: Pomysł na biznes

Post autor: koleżanka »

Mim zdaniem założenie biznesu w obecnych czasach nie jest łatwą sprawą. Zdecydowanie lepiej mają firmy, które mają już jakąś pozycję na rynku. Ja szukałam agencji, która zajmuje się szkoleniami i rekrutacją. Moim zdaniem takie zadania zdecydowanie lepiej powierzyć specjalistom i od nich się uczyć. Mnie pomogła agencja human resource Saleswise.pl z której jestem bardzo zadowolona. Prowadzą różnego rodzaju szkolenia, audyty czy rekrutacje. Z pewnością w razie potrzeby zgłoszę się do nich ponownie.
Martuśa

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Martuśa »

Ja znalazłam pomysł na biznes online prowadze działania marketingowe oraz cały czas się uczę rozwijam
ostatnio wspólpracuje z fajnym sklepem Pradlo mają bielizne i super majtki
http://blogsklepupradlo.pl/2021/03/22/m ... e-ubrania/
maja dobry krój i świtnieleżą na pupie polecam
śeciak

Re: Pomysł na biznes

Post autor: śeciak »

Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Ci Firmao, ponieważ jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujesz kupić pakiet, najpierw za darmo przetestuj system, wszystkie info są na stronie http://firmao.pl/ds.
Rafał80

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Rafał80 »

CRM moim zdaniem jest podstawą zarządzania firmą oraz relacjami z klientami. System ten naprawdę potrafi usprawnić funkcjonowanie firmy, oraz poprawić wyniki sprzedażowe. Ja w swojej firmie używam systemu CRM od FIRMAO. System ten spełnia wszystkie moje potrzeby oraz wydaje mi się że jest on jednym z najlepszych na rynku. firmao.pl/ds
Łoś

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Łoś »

My również jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na Firmao. Po kilku miesiącach mogę śmiało powiedzieć, że to bardzo fajne, intuicyjne oprogramowanie, jeśli chodzi o cenę, to analitycy dopasowali nam pakiet do naszych oczekiwań i ograniczonego budżetu. Do tego, zanim się zdecydowaliśmy kupić pakiet, najpierw za darmo testowaliśmy system, wszystkie info są na stronie http://firmao.pl/ds.
ODPOWIEDZ