Pomysł na biznes - salon z perukami?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
mamuśka17

Pomysł na biznes - salon z perukami?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://www.peruka.pl/webpage/peruki-zielona-gora.html jest dostępna wizytówka jednego ze sklepów z perukami w Zielonej Górze. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad własnym biznesem. I zauważyłam, że noszenie peruk staje się od jakiegoś czasu dość popularne. Czy otwarcie takiego salonu będzie może dobrym pomysłem na biznes? Możecie coś doradzić? Podpowiedzieć?
włodek12

Re: Pomysł na biznes - salon z perukami?

Post autor: włodek12 »

mamuśka17 pisze: ↑20 kwie 2021, 9:52 Na https://www.peruka.pl/webpage/peruki-zielona-gora.html jest dostępna wizytówka jednego ze sklepów z perukami w Zielonej Górze. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad własnym biznesem. I zauważyłam, że noszenie peruk staje się od jakiegoś czasu dość popularne. Czy otwarcie takiego salonu będzie może dobrym pomysłem na biznes? Możecie coś doradzić? Podpowiedzieć?
Powiem Ci że fajny pomysł napewno, ja sama współpracuję z inną hurtownią peruk - https://hairly.pl/sklep/ i mogę Ci ją zdecydowanie polecić, mają fajne, przejrzyste zasady współpracy. A noszenie peruk jest moim zdaniem coraz bardziej wymagane też przez COVID-19 - wiele osób traci po chorobie włosy.
marta krzmińska

Re: Pomysł na biznes - salon z perukami?

Post autor: marta krzmińska »

A może lepiej salon fryzjerski? Moja koleżanka zalożyła taki biznes i bardzo dobrze jej się to sprawdza i rozwija. Akurat u niej w mieście brakowało solidnego, porządnego salonu fryzjerskiego. Dodatkowo udało jej sie trafić na naprawdę dobrą hurtownię z kosmetykami i akcesoriami fryzjerskimi - https://sklep.wats.pl/ - znajdziecie tam wszystko co niezbędne do pielęgnacji włosów!
ODPOWIEDZ