polecani kurierzy

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Ptyki
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:44

polecani kurierzy

Post autor: Ptyki »

Jakich kurierów polecacie? Szukam sprawdzonego kuriera, który dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

Re: polecani kurierzy

Post autor: gromna »

Z tego co mi wiadomo to najkorzystniej wypada cennik paczek kuriera DPD https://www.ebox24.pl/cennik-krajowy-kuriera-dpd . Dokładną cenę możesz sprawdzić na podanej przeze mnie stronie, jest to broker kurierski. Jest tu dostępna opcja wyceny, dzięki czemu dowiesz się jak kształtują się koszta
Awatar użytkownika
general
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: polecani kurierzy

Post autor: general »

Najlepiej będzie jak sobie gdzieś zapiszesz kontakt do kuriera inpost , to bardzo dobry i polecany kurier. I faktycznie najlepiej by było nadawać paczkę w tej firmie za pośrednictwem internetu i brokera kurierskiego. Będzie łatwiej i taniej
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Re: polecani kurierzy

Post autor: mmka992 »

Konkretnego kuriera Ci nie polecę, ale za to polecam sprawdzić sobie ofertę brokera https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-mi ... czechy/dpd Znajdziecie u niego różne oferty, dopasowane do Waszych potrzeb. Oferty dotyczą różnych firm kurierskich, a więc wybierzecie taką, która spodoba się Wam najbardziej.
Awatar użytkownika
ewelka9211
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:58

Re: polecani kurierzy

Post autor: ewelka9211 »

Miałam okazję trafić na ofertę dobrego kuriera szukając informacji o tym, jak nadać palete kurierem na stronie https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem . Wyświetlila mi się informacja o usługach i tak już zostało. Ceny świetna, możliwości całkiem sporo.
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 214
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: polecani kurierzy

Post autor: bartoszN »

Są specjalne strony do nadawania paczek online. I to nawet takich za granicę. Jeśli interesuje Was wysyłka paczek do Anglii czy Irlandii to pomoże serwis https://www.euro-paka.pl/ . Wystarczy wpisać gdzie ma iść paczka, wagę i wymiary. W kilka sekund pokażą się propozycje firm kurierskich, tych znanych i cenionych. Wybierasz, opłacasz i tylko czekasz aż kurier podjedzie i odbierze od Ciebie paczkę.
Awatar użytkownika
Fiona
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:14

Re: polecani kurierzy

Post autor: Fiona »

Ja nie przywiązuję się dp jednej firmy kurierskiej. Często wysyłam paczki do usa i zwracam uwagę na cenę takiej przesyłki. A to się zmienia. Dlatego ja też zmieniam firmy kurierskiego. Oferty zawsze porównuję na stronie brokera kurierskiego. To wygodne i łatwo znaleźć tanią opcję wysyłki.
ODPOWIEDZ