Podnośnik nożycowy diagnostyczny

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Forek

Podnośnik nożycowy diagnostyczny

Post autor: Forek »

Witam,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć na jakie podnośniki nożycowe diagnostyczne warto będzie zwrócić uwagę pod względem jakości, dokładności wykonania. Najlepiej bezpośrednio od producenta z czujnikiem skrajnego i bezpiecznego położenia platformy i pneumatycznym zwolnieniem blokady wysokości.
Jobik

Re: Podnośnik nożycowy diagnostyczny

Post autor: Jobik »

W takim razie koniecznie sprawdź ofertę MellPro u których znajdziesz podnośnik nożycowy diagnostyczny 5,5T ma wszystkie funkcje o których piszesz. Możesz zajrzeć tutaj https://mellpro.com/produk/spx5500pro-m ... t-mell-pro i najlepiej jeśli po prostu się z nimi skontaktujecie oraz o wszystkie aspekty dopytacie. Pozdrawiam!
RafałZyk

Re: Podnośnik nożycowy diagnostyczny

Post autor: RafałZyk »

Najlepiej będzie po prostu sprawdzić testy i jednocześnie specyfikacje danych modeli jeśli chodzi o podnośniki nożycowe. Według mnie również najlepiej tego typu drogi i dokładny sprzęt lepiej jednak kupować bezpośrednio u producenta i dobrze, że MellPro wychodzi na przeciw oczekiwaniom. Model SPX 5500 PRO Master z udźwigiem do 5,5 tony. Jednocześnie warto wspomnieć, że przy zakupie również zapewniają nagranie z fabryki podczas testów podnośnika.
ODPOWIEDZ