Pieniądze na rozruch firmy

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Zoffia
Posty: 35
Rejestracja: 23 sty 2019, 14:26

Pieniądze na rozruch firmy

Post autor: Zoffia »

Potrzebujesz pieniędzy na rozruch firmy? A może musisz zakupić podstawowe wyposażenie do swojego biura? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą e-bankier.pl – oferują oni najlepsze kredyty dla firm.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Pieniądze na rozruch firmy

Post autor: Szefowa »

A może warto byłoby się postarać o jakieś dofinansowanie unijne? Firma http://www.signum.org.pl/oferta/ może Wam pomóc w jego pozyskaniu krok po kroku, więc myślę, że warto się do nich zgłosić, jeśli potrzebujecie takich właśnie środków, w większej lub w mniejszej ilości. Korzystając z takiej profesjonalnej pomocy, Wasze szanse na pozyskanie takiego dofinansowania na pewno będą dużo większe.
Awatar użytkownika
nowy
Posty: 72
Rejestracja: 23 sie 2019, 10:41

Re: Pieniądze na rozruch firmy

Post autor: nowy »

A co powiecie na takie rozwiązanie jak leasing nowa firma? Wydaje się to całkiem sensowe i właśnie dzięki temu można uzyskać środki na rozruch firmy i dzięki temu można skompletować cały sprzęt :)
aliś

Re: Pieniądze na rozruch firmy

Post autor: aliś »

Teraz to można dostać pieniądze na uratowanie biznesu. Wiadomo, że czasy są trudne i trzeba robić wszystko, aby przetrwać na rynku. Tutaj https://biurorachunkowe-oswiecim.pl/mik ... -wiedziec/ warto sobie zerknąć i poczytać na ten temat. Znajdziecie tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji, które mogą w tej kwestii okazać się niezwykle pomocne. Wiele osób ma bowiem dylemat, czy kwota umorzonej pożyczki nie stanowi przychodu.
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Pieniądze na rozruch firmy

Post autor: fanlechbiznes »

Warto zgłosić się tutaj http://pozyczkowy.com.pl/pozyczki-dla-firm-lomza/ to instytucja która zajmuje się finansowaniem dla wielu firm. Finansowanie z myślą o rozwoju czy rozbudowie jest udzielane na bardzo atrakcyjnych warunkach. Większość z tych propozycji nie wymaga wkładu własnego a oprocentowanie jest wręcz symboliczne.
gąska

Re: Pieniądze na rozruch firmy

Post autor: gąska »

Są dotacje, ale jeśli chcesz założyć firmę tylko po to aby dostać dotację, a później ją zamknąć to szkoda zachodu. Jak brać się za coś to na porządnie. Własna firma jest mega fajna, jeśli lubisz pracować, interesujesz się branżą i jesteś nastawiona na ciężką pracę nawet w weekendy. Musisz też wiedzieć, że własna firma to także wyrzeczenia, a także ciągłe inwestycje. Ja teraz poprzez firmę https://anegis.com/rozwiazania-it/erp-dla-produkcji zaopatrzyłam się w system ERP dla produkcji, który mega usprawnił pracę w tym dziale, co wpłynęło na realizację zamówień znacznie szybciej. Ja swoją pracę kocham, ale wiedziałam na co się piszę. Znam osoby, które nie potrafią prowadzić biznesu i nie wróżę im przyszłości.
kassiek

Re: Pieniądze na rozruch firmy

Post autor: kassiek »

No tak, na samym początku potrzebne jest całkiem sporo pieniędzy na rozruch. Dlatego też bardzo interesujące w takich sytuacjach mogą być oferty takie jak ta - komputery poleasingowe warszawa gdzie można dorwać całkiem fajnej jakości sprzęt w o wiele bardziej atrakcyjnych cenach niż te sklepowe.
ODPOWIEDZ