palety - kurier

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
general
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

palety - kurier

Post autor: general »

Sprawa wygląda następująco - potrzebuję namiaru na taniego kuriera przewożącego przesyłki paletowe. Macie sprawdzone namiary? I kolejna sprawa czy można palety o większych gabarytach nadawać internetowo czy tylko i wyłącznie w punkcie? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

Re: palety - kurier

Post autor: gromna »

Mam taki namiar https://www.pogotowiepaletowe.pl/ i moim zdaniem najlepszy. Broker kurierski specjalizuje się właśnie w przesyłkach paletowych. Możesz nimi nadać np. części samochodowe (drzwi, maski, karoserie) czy sprzęty AGD , meble - dlatego często ludzie przeprowadzają się z kurierem
pomiśka

Re: palety - kurier

Post autor: pomiśka »

Jeśli chcecie sobie ułatwić czy też usprawnić pracę związaną z przewozem palet, to na pewno warto zainwestować w odpowiedni sprzęt, który spełni konkretne oczekiwania. Nie trzeba wydawać milionów. Bardzo fajnie na pewno sprawdzi się paleciak używany. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na sprawdzone rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz oczywiście posiadanego budżetu. Trzeba dobrze rozejrzeć się na rynku, aby wybrać najlepszy sprzęt.
cyśka

Re: palety - kurier

Post autor: cyśka »

Jeśli zależy wam na szybkim i sprawnym transporcie palet, to na pewno warto pomyśleć o zakupie odpowiedniego sprzęt5u. Na tej stronie https://www.logistyka.net.pl/aktualnosci/item/92121 macie ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Uważam, że na pewno warto wybrać urządzenie, które będzie idealnie dopasowane do waszych potrzeb oraz możliwości finansowych, bo to jest niezwykle ważne.
wioleśka

Re: palety - kurier

Post autor: wioleśka »

Myślę, że warto zainwestować w dobry sprzęt, który poprawi jakość pracy. Na pewno pewno przy pracy z paletami przyda się paleciak elektryczny. Pomyślcie koniecznie o tym. W ten sposób można bowiem usprawnić wykonywanie zadań oraz ułatwić pracę. Na pewno w ten sposób zaoszczędzicie sporo czasu. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na zakup tego typu sprzętu.
majkos

Re: palety - kurier

Post autor: majkos »

Nie da si ukryć, że palety są nieporęczne i trudno się je dźwiga, szczególnie jeśli są zapakowane. Właśnie dlatego na spokojnie warto się rozejrzeć na rynku., aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Na pewno przydatne okażą się paleciaki ręczne. Poczytajcie sobie koniecznie o nich. Uważam, że warto.
olek1

Re: palety - kurier

Post autor: olek1 »

A może czas zainwestować w wózki paletowe elektryczne? Co sądzicie o tego typu rozwiązaniu? Uważam, że warto przede wszystkim postawić na jakość oraz sprawdzone propozycje, które nie kosztują zbyt wiele, a mogą przynieść naprawdę wiele korzyści. Sprzęt w firmie musi być nowoczesny i funkcjonalny. Poza tym powinien idealnie się sprawdzać i być bezpieczny. Przemyślcie wszystko. Uważam, że warto.
erykuś72

Re: palety - kurier

Post autor: erykuś72 »

general pisze: ↑28 lip 2021, 14:27 Sprawa wygląda następująco - potrzebuję namiaru na taniego kuriera przewożącego przesyłki paletowe. Macie sprawdzone namiary? I kolejna sprawa czy można palety o większych gabarytach nadawać internetowo czy tylko i wyłącznie w punkcie? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Jakiego kuriera zamówić?

___
https://uwoodi.com/
ładnik

Re: palety - kurier

Post autor: ładnik »

Kliknij sobie tutaj: https://www.kuriernet.pl/centrum-informacji/ups-dane-kontaktowe-i-informacje i poczytaj jak wysyła się to przez ups. Bo jednak większość przesyłek w ups wysyłam i dochodzą bez problemu, więc godne to zaufania przesyłki, jak i kurier, więc warto korzystać.
ODPOWIEDZ