Palety do magazynu, jakie?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Nowinka
Posty: 131
Rejestracja: 07 maja 2019, 15:33

Palety do magazynu, jakie?

Post autor: Nowinka »

Jakie palety warto kupić do magazynu? Są dostępne palety drewniane i palety plastikowe. Wiem, że te plastikowe są używane w niektórych branżach. Moja jest tradycyjna, ale głównie chodzi i o ich wytrzymałość. Wydaje mi się, że plastikowe są lepsze. Ktoś może ma wiedze i może doradzić?
Awatar użytkownika
Zośkaka
Posty: 66
Rejestracja: 18 maja 2019, 15:49

Re: Palety do magazynu, jakie?

Post autor: Zośkaka »

Owszem, plastikowe palety będą wytrzymalsze, do tego są dużo łatwiejsze do utrzymania w czystości - a to w dzisiejszych czasach niezwykle ważne! Sporo możesz o nich przeczytać na https://www.bekuplast.com/pl/blog/plast ... iczne-249/ Tam dokładnie przedstawiają zalety tych produktów.
mańka

Re: Palety do magazynu, jakie?

Post autor: mańka »

Ja szczerze polecam palety drewniane z http://epal.org.pl/ Koniecznie zapoznaj się z ofertą tej firmy. Myślę, że będziesz z niej bardzo zadowolony. Na każdym magazynie powinny znaleźć się palety! U nas jest ich mnóstwo. Niedawno kupiliśmy też wózki widłowe.
Maruś

Re: Palety do magazynu, jakie?

Post autor: Maruś »

Polecam te z firmy https://www.paletymartex.pl solidna jakość, sprawdzony producent i fajna oferta. Najlepiej do firmy brać coś sprawdzonego, poszukaj sobie opinii ale naprawdę warto się zainteresować ich ofertą. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 219
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Palety do magazynu, jakie?

Post autor: Gretta »

Uniwersalne, euro palety, powinny jak dla mnie być najlepszym wyjściem. Trzeba wybierać coś co nie tylko przyda się teraz, ale i też bardzo możliwe, że i za rok, kilka lat tak samo będziecie mogli to wykorzystać. Macie już załatwione wózki widłowe na wasz magazyn? Jest to bardzo ważny zakup, bo te muszą być solidne, niezawodne. U mnie w magazynie świetnie sprawdzają się wózki od Gizo i powinniście też wziąć tą firmę pod uwagę.
Awatar użytkownika
Deathwing
Posty: 181
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:06

Re: Palety do magazynu, jakie?

Post autor: Deathwing »

Bardzo dobrym wyjściem mogą okazać się również palety plastikowe, które charakteryzują się lekkością oraz solidnym wykonaniem. Można je znaleźć na stronie sklepu https://skladuj24.pl/grupa/palety-plastikowe. Polecam bo praca z nimi jest bardzo wygodna i zwyczajnie lżejsza.
Morświn

Re: Palety do magazynu, jakie?

Post autor: Morświn »

Ja polecam taki nadstawki paletowe: https://www.dajano.pl/nadstawki-paletowe.php zwłaszcza to drobniejszych nieformemnych przedmiotów. Czasami ciężko coś ułożyć "żeby stało", takie nadstawki są świetnym rozwiązaniem. Można je ustawiać piętrowo, więc zaoszczędzą też miejsca, no i ich ogromnym plusem jest to że nie trzeba ich streczować żeby się nie posypały. :)
Ąnnâsmith

Re: Palety do magazynu, jakie?

Post autor: Ąnnâsmith »

Amazing write-up! This is worth to share. Very informative. So much fun and easy to read! I truly appreciate the time and effort you put it. Surely my friends will be interested in your writing. I am impress of what i`ve seen here. Completely defined, keep it up all the time วิธีเล่นบาคาร่าให้ชนะ
ODPOWIEDZ