Outsourcing usług

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Nowinka
Posty: 131
Rejestracja: 07 maja 2019, 15:33

Outsourcing usług

Post autor: Nowinka »

Czy korzystacie aktywnie z usług outsourcingowych? Jeżeli tak, to proszę was o komentarze ze wskazówkami opisującymi to, na co trzeba przy zawieraniu takiej współpracy zwrócić uwagę. Przeglądam już oferty typu https://www.aterima.pl/, ale bez przygotowania nie chcę rozpoczynać rozmowy.
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 146
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Outsourcing usług

Post autor: kermit »

Outsourcing usług od jakiegoś już czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie zawsze opłaca się zatrudniać fachowca na etacie, bo nie jest potrzeby w danej firmie na co dzień. Takie rozwiązanie jak outsourcing it to bardzo dobra inwestycja dla firmy. Tacy fachowcy po zapoznaniu się z branżą, jak i potrzebami przedsiębiorstw dopasują optymalne rozwiązania. Warto poczytać sobie na temat temat, taka wiedza może okazać się przydatna. Chociażby tutaj https://swift.pl/ znajdziesz ważne wiadomości na ten temat.
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Re: Outsourcing usług

Post autor: qermina »

Ja korzystam :) Stale rozwijam firmę i musiałam oddelegować zadania takie jak magazynowanie i wysyłka towaru do klienta firmie http://packfully.pl/. Mój biznes, własny sklep internetowy zaczął się tak rozwijać szybko, że musiałam kombinować. Firma Packfully magazynuje część towaru przeznaczonego na wysyłkę, według moich wytycznych przygotowują paczki do wysyłki, przekazują firmie kurierskiej i nawet odpowiadają na maile. Jest to mega wygoda szczególnie dla kogoś, kto sam prowadzi swoją działalność. Ja dodaję nowe produkty na sklep i tak oto nasza oferta jest coraz szersza.
Awatar użytkownika
statusowo
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2019, 21:49

Re: Outsourcing usług

Post autor: statusowo »

Biznes, który prowadzę zajmuje się obsługiwaniem nieruchomości, obejmuje także doradztwo nieruchomości i wyszukiwaniem mieszkań i domów na wynajem i sprzedaż. Jednak część prawną zlecamy innej firmie, niektóre prawne kwestie są bardzo zawiłe i każde drobne niedopatrzenie może być bardzo kosztowne.
Awatar użytkownika
Malina007
Posty: 40
Rejestracja: 10 wrz 2019, 16:22

Re: Outsourcing usług

Post autor: Malina007 »

Dla mnie podstawową usługą jaką kupuje od innej firmy jest hosting w chmurze. Ja postawiłem na profesjonalizm i doświadczenie i wybrałem Progreso. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego hostongodawcy polecam serdecznie: https://progreso.pl/hosting_hybrydowy/
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:44

Re: Outsourcing usług

Post autor: pukla123 »

Malina007 pisze: ↑02 lis 2019, 16:23 Dla mnie podstawową usługą jaką kupuje od innej firmy jest hosting w chmurze. Ja postawiłem na profesjonalizm i doświadczenie i wybrałem Progreso. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego hostongodawcy polecam serdecznie: https://progreso.pl/hosting_hybrydowy/
Warto sprawdzić szczegołowe informacje tutaj https://sidgroup.pl/oferta/chmura/chmura-publiczna Bofirma EY to niekwestionowany lider w kwestii doradztwa biznesowego. Moim zdaniem stosowane przez nich rozwiązania technologiczne na najwyższym poziomie są godne uwagi
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Outsourcing usług

Post autor: Zbyszek92 »

Oczywiście, że korzystam. Nie wyobrażam sobie prowadzenia swojego biznesu bez tego. Mam sklep internetowy. Towary trzymam w magazynie, który świadczy takie usługi. Dodatkowo sprzedaję na Amazon, gdzie w prowadzeniu i obsłudze konta pomaga mi https://www.nethansa.com/pl/ .
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 146
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Outsourcing usług

Post autor: kermit »

Wraz ze znajomym prowadzimy sklep internetowy, magazyn mamy spory, więc nie
korzystamy z outsourcingu, jednak mamy ogrom zamówień, więc zdecydowaliśmy się
na współpracę z https://packfully.pl/oferta/fulfilment/ ... _i_wysylka,
która świadczy dla Nas usługi pakowania oraz wysyłki towarów do klientów.
Oferują oni też outsourcing magazynowy więc jeżeli ktoś z Was jest tym zainteresowany
to polecam, bo warto. Myślę, że jak rozwinie się nam firma jeszcze bardziej to zlecimy
im także magazynowanie towaru.
Awatar użytkownika
Gaja
Posty: 12
Rejestracja: 13 sty 2020, 11:37

Re: Outsourcing usług

Post autor: Gaja »

Outsourcing to świetne rozwiązanie szczególnie dla mniejszych firm, gdzie nie ma możliwości zatrudnienia specjalisty od każdej dziedziny marketingu internetowego – a tych z każdym rokiem jest coraz więcej! W naszej firmie świetnie sprawdziło się skorzystanie z oferty prezentowanej na stronie https://www.motivationdirect.pl/wpisy-n ... ciowym,853 – dzięki utworzeniu fajnego i atrakcyjnego dla klientów programu lojalnościowego, udało nam się znacząco poprawić ilość powracających klientów, co z kolei pozytywnie wpłynęło na zyski firmy.
Awatar użytkownika
ewelka9211
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:58

Re: Outsourcing usług

Post autor: ewelka9211 »

Ja akurat bardzo lubię dzisiejszy rynek i przyznam szczerze, że na nim funkcjonują specjalne firmy, które profesjonalnie pakują towary. Jeśli potrzebujecie takiego wsparcia, powinniście zajrzeć do http://perfectmeridian.pl/konfekcjonowanie-2/ To bardzo korzystne rozwiązanie. Uważam, że jak najbardziej możecie się zainteresować, jeśli zależy Wam na odpowiednim pakowaniu wszystkich produktów.
Awatar użytkownika
VirtualHelp
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2020, 22:22

Re: Outsourcing usług

Post autor: VirtualHelp »

Szanowni Państwo,

Czy zastanawiają się Państwo nad zatrudnieniem nowego pracownika? Czy w administracji biurowej lub kadrach brakuje Państwu rąk do pracy?
A czy słyszeli Państwo o nowych rozwiązaniach jakie wprowadza rynek? ;)

Przedsiębiorcy, managerowie, wszystkie osoby, których lista TO-DO wymaga wsparcia zdalnego asystenta mogą skorzystać z usług naszej firmy z kilku powodów:
• Oszczędność czasu i kosztów
• Obsługa 08:00-17:00
• Własny Opiekun Klienta
• Obsługa również w języku angielskim
• Bezpieczeństwo i anonimowość

Szeroki zakres usług pozwala aby Twój zdalny asystent wspierał Cię
zarówno w zadaniach prywatnych jak i służbowych.

Więcej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.virtual-help.pl

Zapewniamy elastyczność w działaniu oraz nawet 50% mniejsze koszty niż przy zatrudnieniu nowego pracownika.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół VirtualHelp
Awatar użytkownika
black_cat
Posty: 221
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:42

Re: Outsourcing usług

Post autor: black_cat »

Dobrą opcją jest też outsourcing IT, zobacz tutaj, aby dowiedzieć się, jak wybrać taką firmę. Trzeba zwrócić uwagę na kilka aspektów, ale generalnie nie jest to trudne.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 219
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Outsourcing usług

Post autor: Gretta »

Prowadząc firmę, może to być bardzo pomocne, także i w ten sposób będziecie mogli liczyć na oszczędności - nie trzeba będzie zatrudniać pracownika do danej pracy. Tu na stronie https://www.7l.pl znajdziecie outsourcing usług informatycznych
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Outsourcing usług

Post autor: rudolf »

Ja raczej z takich rozwiązań nie korzystam i teraz szukam bardzo fajnego wyjście z mojej sytuacji. W sumie po przeczytaniu artykułu https://taxology.co/czym-jest-model-fba ... na-amazon/ już teraz dokładnie wiem czym jest model FBA i dlaczego go stosuje Amazon.
dońka

Re: Outsourcing usług

Post autor: dońka »

Gretta pisze: ↑01 wrz 2020, 20:58 Prowadząc firmę, może to być bardzo pomocne, także i w ten sposób będziecie mogli liczyć na oszczędności - nie trzeba będzie zatrudniać pracownika do danej pracy. Tu na stronie https://www.7l.pl znajdziecie outsourcing usług informatycznych
Ja tam wole mieć kogoś zaufanego na miejscu. Fakt musze płacić wynagrodzenie i to sowite ale na https://www.gowork.pl/praca/plock;l znalazłem tego, który spełnia moje oczekiwania. Wystawiajcie oferty na takich stronach
ługar

Re: Outsourcing usług

Post autor: ługar »

Nowinka pisze: ↑22 maja 2019, 16:05 Czy korzystacie aktywnie z usług outsourcingowych? Jeżeli tak, to proszę was o komentarze ze wskazówkami opisującymi to, na co trzeba przy zawieraniu takiej współpracy zwrócić uwagę. Przeglądam już oferty typu , ale bez przygotowania nie chcę rozpoczynać rozmowy.
Outsourcing usług księgowych jest rozwiązaniem, które cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Jak wynika z raportu KPMG „Outsourcing usług księgowych, prawnych i podatkowych w przedsiębiorstwach w Polsce”, ok. 65 proc.
Awatar użytkownika
hannaan
Posty: 13
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:13

Re: Outsourcing usług

Post autor: hannaan »

Zalety outsourcingu są oczywiste. To jest brak decyzji zmian w przepisach - dzięki temu przedsiębiorca oszczędza sporo czasu i może w skoncentrować się na rozwoju prowadzonej firmy, w tym na działaniach firmy
Awatar użytkownika
milush
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2019, 21:05

Re: Outsourcing usług

Post autor: milush »

Ważną dla biznesu jest usługa VAT Compliance to profesjonalna usługa oferowana przez wyspecjalizowane firmy doradcze, polegająca na sprzedaży na skierowanej do przedsiębiorcy pomocy w zakresie rozliczania podatku odarów i usług. Przedsiębiorca, który chce rozpocząć transakcję wewnątrzwspólnotowych lub sprzedawać ofertę produktów z państw członkowskich do Unii Europejskiej, musi liczyć się z państw członkowskich jestcią vat podnik Nie trzeba jednak radzić sobie - z pomocą przychodzi wsparcie firmy, która zadba o formalności i zajmie się rozliczeniami.
ećinetka

Re: Outsourcing usług

Post autor: ećinetka »

Dla firmy ważne jest terminowe i pełne płacenie podatków. W przeciwnym razie możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności.
lęberta

Re: Outsourcing usług

Post autor: lęberta »

Zastosowanie koncepcji outsourcingu przez firmę umożliwia jej:

ścisłą koncentrację na prowadzeniu działalności podstawowej,
uwolnienie trudno dostępnych zasobów i wykorzystanie ich do podstawowej działalności,
przeniesienie ryzyka związanego z zarządzaniem zleconą funkcją na usługodawcę zewnętrznego,
dostęp do najnowszych technologii,
redukcję i kontrolę kosztów operacyjnych
Wykorzystanie koncepcji obsługi zewnętrznej w zarządzaniu, pozwala na uzyskanie przez firmę większej konkurencyjności.
Awatar użytkownika
Kostek4
Posty: 20
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:32

Re: Outsourcing usług

Post autor: Kostek4 »

milush pisze: ↑10 sty 2021, 1:07 Ważną dla biznesu jest usługa VAT Compliance to profesjonalna usługa oferowana przez wyspecjalizowane firmy doradcze, polegająca na sprzedaży na skierowanej do przedsiębiorcy pomocy w zakresie rozliczania podatku odarów i usług. Przedsiębiorca, który chce rozpocząć transakcję wewnątrzwspólnotowych lub sprzedawać ofertę produktów z państw członkowskich do Unii Europejskiej, musi liczyć się z państw członkowskich jestcią vat podnik Nie trzeba jednak radzić sobie - z pomocą przychodzi wsparcie firmy, która zadba o formalności i zajmie się rozliczeniami.
Zarządzanie procesami biznesowymi jest obecnie w dużej mierze zautomatyzowane. Możesz korzystać z technologii IT do obliczania i płacenia podatków. To technologie Lovat. Dzięki funkcji tax api proces obliczania i płacenia podatków zostanie zautomatyzowany i zintegrowany z Twoim oprogramowaniem. Przyspieszy to przetwarzanie danych. A taki mechanizm naliczania i płacenia podatków będzie jeszcze tańszy niż współpraca z firmami outsourcingowymi. :!:
Kiść

Re: Outsourcing usług

Post autor: Kiść »

Jak ktokolwiek z Was poszukiwał lub nadal szuka ciekawej strony, która pomoże znaleźć Wam trafne pomoce związane z IT, to polecam zajrzeć na stronkę od itwiz.pl ,gdzie znajdziecie naprawdę sporo wartościowej treści. Ja ostatnio przeczytałem artykuł na temat: nowe amd - i przyznam szczerze, że było mega ciekawie. Polecam Wam wszystkim sprawdzić co i jak
ODPOWIEDZ