Otwieranie lakierni

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Otwieranie lakierni

Post autor: ABC »

mam w planach otworzenie lakiernia ale wiem , ze musze spełniać do tego specjalne wymagania. Dlatego też zastanawiam się zad kupnem takiego urządzenia http://www.zdpwa.com.pl/filtry-swiecowe ... etrza.html . Ktos z was prowadzi taką działalność i może cos o tym powiedzieć?
Michał1985

Re: Otwieranie lakierni

Post autor: Michał1985 »

Ja współpracuję z firmą www.pronetcolor.com.pl. Zajmują się produkcją i dystrybucją profesjonalnych powłok lakierniczych dla motoryzacji i przemysłu. Dodatkowo specjalizują się także w kompleksowym wyposażaniu lakierni. Posiadają wieloletnie doświadczenie oraz atrakcyjne warunki współpracy.
rzęo

Re: Otwieranie lakierni

Post autor: rzęo »

Jaka dokładnie lakiernia? jeżeli chodzi o lakiernię proszkową, to od siebie mogę ci polecić sprzęt, którego my używamy. Posiadamy lakiernię od producenta lakierni proszkowych SALIBOL http://salibol.pl/#oferta z Chełmża. To rzetelna firma, posiadaj wysokiej jakości urządzenia, które nam od ponad roku sprawdzają się niezawodnie,. Warto skorzystać z ich usług, ceny mają atrakcyjne. Niejedno zlecenie dzięki im lakierni zrealizowaliśmy.
Ryś

Re: Otwieranie lakierni

Post autor: Ryś »

Jak dla mnie, to naprawdę warto sprawdzić ofertę tej firmy lakierni https://gelp.pl Zajmują się oni malowaniem proszkowym i kataforetycznym od lat i w pełni profesjonalnie. Dodatkowo realizują usługi związane ze śrutowaniem, więc warto ich sprawdzić w wolnej chwili.
Fłoter

Re: Otwieranie lakierni

Post autor: Fłoter »

Też właśnie moim zdaniem warto zwrócić uwagę na to, aby w prawidłowy sposób dobrać wszystkie lakiery samochodowe. Tu w korzystnych cenach zdecydowanie warto zadbać o kontakt z takimi firmami, jak https://www.kolormotip.pl/. 100% sprawdzona oferta, dobre ceny, przede wszystkim też bardzo dobre lakiery
ODPOWIEDZ