Organizacja w firmie

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Justynian
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2021, 7:51

Organizacja w firmie

Post autor: Justynian »

Każdemu, kto prowadzi własną firmę lub jest częścią zarządu jakiegoś przedsiębiorstwa, zależy na jak najlepszych wynikach i stałym rozwoju. Jak sadzicie, jaki jest najlepszy sposób na sprawną organizację w firmie? Moim zdaniem wartą wzięcia pod uwagę metodą jest zarządzanie przez jakość. Słyszeliście o czymś takim? Może mieliście okazję już z niej korzystać?
Łucja0982

Re: Organizacja w firmie

Post autor: Łucja0982 »

Sprawna organizacja w firmie to również sprawne zarządzanie ludźmi oraz klientami, w czymś takim może pomóc dobry system CRM. Jednym z takich jest system od Łódzkiej firmy FIRMAO. W mojej firmie ułatwił on zarządzanie firmą, do tego jest on bardzo intuicyjny oraz posiada wszystkie potrzebne cechy które są potrzebne w takim systemie. Polecam sprawdzić ich ofertę, mają teraz 14 dni okresu próbnego: https://firmao.pl/ds

schemat instalacji domofonowej w bloku
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Organizacja w firmie

Post autor: terdan »

Dobra organizacja to podstawa funkcjonowania firmy i wzajemnej współpracy. Każdy powinien wiedzieć co do niego należy i wywiązywać się ze swoich obowiązków. Jeśli chodzi o zasoby ludzkie to również sposób oceniania pracownika jest ważny, są różne metody które można stosować. Coraz bardziej popularna jest ocena 360, może słyszeliście? Jest to metoda opisu przejawianych przez konkretną osobę kompetencji, a jej celem jest przede wszystkim rozwój ocenianego pracownika. Taka ocena daje nam dużo informacji o danej osobie. Sprawdza się w dużych, ale też mniejszych firmach.
zając

Re: Organizacja w firmie

Post autor: zając »

Jeżeli organizacja w waszej firmie leży, to polecam jak najszybciej zgłosić się do firmy https://milestonedw.pl/teta-hr/ Oni zajmą się Waszym działem kadr i płac, usprawniając jego pracę. Mają idealne programy do zarządzania zasobami ludzkimi, w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Myślę że spodoba wam się to, co mają do zaoferowania.
Śliwka55

Re: Organizacja w firmie

Post autor: Śliwka55 »

To temat rzeka , i pewnie wiele osób będzie miało różne zdanie na ten temat. Wszyscy jednak zgodzą się ze mną, że pracownik jest niezwykle ważnym ogniwem w całej organizacji. Czy wiecie ,że każdy pracownik powinien mieć określoną ścieżkę rozwoju ? - to tzw. indywidualny plan rozwoju - https://commplace.pl/blog/indywidualny- ... racownika/ . Na jednym z blogów znajdziecie więcej informacji na ten jak że niezwykle ważny temat. Owszem, jest to temat ważny dla pracownika ale i dla szefa firmy mającego na względzie jej dobro.
iśka80

Re: Organizacja w firmie

Post autor: iśka80 »

Witam, organizacja w firmie to dosc mocny probleme. Zalezy mi na tym,by nawiazac spolke z firmą,ktora pomoze nam sie rozwinąć i nadrać wiatru w żagle. Co sądzicie o tej firmie https://www.erbud.pl/ ? Z chęcią poznam wasze opinie,szczególnie bardziej doświadczonych w branży.
Rafał80

Re: Organizacja w firmie

Post autor: Rafał80 »

Zarządzanie firmą może usprawnić system CRM. Jest to program który wspomaga takie procesy jak zarządzanie firmą oraz zarządzanie relacjami z klientami. Program ten ułatwia zarządzanie oraz zwiększa efektywność firmy. Ja korzystam z systemu od FIRMAO i bardzo go polecam, jest to jeden z najlepszych oprogramowań na rynku. http://firmao.pl/ds/twojprogram
moniśka

Re: Organizacja w firmie

Post autor: moniśka »

Jakiś czas temu zdecydowałam się na bardzo dobry program jakim jest https://cashdirector.com/ . Pomaga on w planowaniu dziennych przelewów pieniężnych, w opłacaniu rachunków jak i w fakturowaniu, więc według mnie jest to bardzo duże ułatwienie jak i odciążenie.
ODPOWIEDZ